Osprey


 Osprey народився біля швейної машинки і в голові, повної ідей та бажання створити інноваційні рюкзаки з найвищими стандартами. Майк Пфотенхауер, власник та головний дизайнер, заснував фірму Osprey у Каліфорнії 1974 року, створюючи рюкзаки на замовлення.

 Починаючи зі скромних бажань, Osprey здобув світове ім'я і зберіг основоположні принципи: відданість інноваціям та авторському дизайну власника. Сьогодні рюкзаки Osprey продовжують новаторський дух в пригодах від найвищих гір до найвіддаленіших островів.1974 Майк Пфотенхауер заснував Osprey Packs у Санта-Круз, Каліфорнія, проектуючи і виготовляючи рюкзаки на замовлення.1976 На рюкзаках Osprey представлений дихаючий сітчастий матеріал на спині рюкзака та плечевих лямках.
1986 Osprey починає продавати рюкзаки в спеціалізованих магазинах з туристичним спорядженням.
1990 Osprey переїжджає в колишню фабрику Gore-Tex в Долорес, Колорадо, наймаючи на роботу переважно індіанців Навахо.
1993 Osprey презентує модель Isis - перший в історії рюкзак для жінок.
1994 Фабрика переїжджає до Кортез, Колорадо.
2001 Рюкзак Osprey Aether на обкладинці журналу Time
2002 Osprey розпочинає виробництво у В'єтнамі
2003 Засновник Osprey Майк Пфотенхауер зі сім'єю переїжджає у Хошимін, В'єтнам, щоб спостерігати за виробництвом і заснувати центр контролю якості і дизайну.
2003 У Великобританії розташовується Osprey Europe для розповсюдження продукції в Європі.
2005 Osprey презентує Custom Molding hipbelt technology - технологію допасування поясного ременя індивідуально до користувача рюкзака.
2007 Нова серія рюкзаків Talon отримали численні нагороди за дизайн у світі.
2010 Відкриття Osprey Design Studio у Каліфорнія.
2011 Мультиспортивні рюкзаки Raptor та Manta обладнані питною системою Hydraulics, у яких реалізовано три власних патенти, здобули багато нагород та визyнання.
2012 Osprey створив серію рюкзаків для перенесення дітей Poco Child Carrier2013 Серія міських рюкзаків Portal Series з віконцем для планшета.2014 Osprey святкує 40 років з дня заснування та оновлює відомі Exos, Talon та Tempest — спеціально створений для жінок. На виставці Outdoor у Німеччині була представлена революційна модель Atmos AG - перший великий рюкзак з повністю вентильованою спиною та стегновим поясом. Новинка отримала золоту медаль Outdoor Industry Award 2014Детальніше на сайті виробника: www.ospreyeurope.com