X
Палки трекінгові Fjord Nansen GRANITE Antishock
Купити

Палки трекінгові Fjord Nansen GRANITE Antishock

Код товару: 209 194
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Товар відсутній

 Fjord Nansen Granite - трекінгові палки цієї моделі відрізняються подовженими похилими рукоятками з неопрена. Таке рішення забезпечує більш природний кут нахилу і можливість зручного хвату (швидкого перехоплення) нижче основної рукоятки, що дозволяє комфортно долати короткі траверси без укорочування палиці.

 Полегшені телескопічні палиці з системою Anti-shock. Покращують темп руху, зменшують навантаження на коліна, запобігають падіння. Також їх можна застосовувати як стійки для тенту.

 Палки були ретельно перевірені в багатьох експедиціях, у різних умовах. Конструкції удосконалені з точки зору міцності, стійкості при різних температурних умовах. При виробництві застосовуються самі міцні наконечники з метою запобігання їх прослизання. Міцні, комфортні і надійні.

Особливості:
  • подовжена рукоятка з неопрену, розташована під невеликим нахилом
  • матеріал палиці дюралюміній 7075 - дуже міцний
  • система блокування - розпірна, подвійна
  • система Anti-shock
  • наконечник з видієвого сплаву
  • легкі трекінгові кільця

Матеріал дюралюміній 7075
Довжина (мін. макс), см 73-135
Тримач Pianka
Блокуюча система розпірна, подвійна
Наконечник видієвий сплав
Вага, г 248
Рейтинг товару


Відгуки про Палки трекінгові Fjord Nansen GRANITE Antishock


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Як підібрати трекінгові палиці?

В поході коли рельєф місцевості постійно змінюється і відповідно змінюється частота кроку трекінгові палки послужать додатковою опорою яка підвищить стійкість, а також дозволять значно розвантажити суглоби та мускулатуру нижньої частини тіла. При чому повна розвантаження набуває сили при використанні двох трекінгових палок. Розвантажуючи м'язи та суглоби палки допоможуть збільшити швидкість руху і відповідно збільшити дистанцію пройдену за день.

Підгонка довжини палиць під ріст людини
Ідеальна підгонка довжини при використанні їх на рівних відрізках проводиться наступним чином: при прямому положенні тіла кут між передпліччям і плечем руки яка тримає палку повинен складати приблизно 90 градусів.

Послідовність встановлення довжини палок:
спершу повністю до відмітки «Stop Max» витягується і фіксується нижній сегмент трекінгової палки, подальше регулювання довжини відбувається за допомогою переміщення других сегментів палки.

Техніка роботи з палками
В загальному рухові рук при роботі з палками відповідає вродженим рухам рук при нормальній ходьбі без палок.

На підйомах палки дають можливість залучити верхню частину тіла. В залежності від крутості підйому довжину палок можна зменшувати.

На спусках основним правилом регулювання довжини палок буде наступне: палки повинні мати таку довжину, щоб при ходьбі не доводилось горбитись тобто, щоб тіло залишалось по максимуму в прямому положенні.

При траверсній ходьбі довжина палок буде різною — коротша палка зі сторони схилу, довга в протилежній руці

Секції та сегменти
Телескопічна трекінгова палка складається в основному з 3-х секцій виготовлених з безшовних гладкостінних трубок різного діаметру. В основному круглої форми, але бувають і овальні. Довжина палки у витягнутому стані в основному складає 140-150 см, а у складеному стані 40-50 см. На секціях нанесені мітки з кроком 5 см, які дозволяють запам'ятати встановлену довжину. Спеціальні мітки (Stop; Max; Limit; і т.п.) означають максимальну довжину секції.

Замки
Для фіксації довжини телескопічних палок на цей момент використовують 4 види фіксацій.

Перший тип — це розташований в середині палки пластмасовий дюбель, котрий при обертанні секції розширяється і щільно зжимає суміжні секції між собою.

Другий тип — відкидний пластмасовий важіль розташований на зовнішній стороні секції палок.

Третій тип — фіксатор кнопковий замок, проте він використовується тільки між двома нижніми секціями.

Четвертий тип — система «Snap Lock» на відміну від інших систем ця система дозволяє регулювати довжину палок не відпускаючи руків'я.

Амортизатори
Для зменшення ударної сили на суглоби рук в трекінгових палицях використовують амортизатори. В яких функцію амортизування виконують, або сталева пружина, або еластомер, або комбінація пружини та еластомеру.

Руків'я
Руків'я для палок виготовляють з натурального каучука, поліуретанової піни, натурального корка, або комбіновані з корка і каучука. Темляки на руків'ях палок виготовляють з нейлону, або неопрену, інколи в темляках використовують флісові підкладки. Наконечники палок виготовляють з твердосплавних матеріалів — карбід-вольфраму.

Кільця
Кільця які використовують в основному на снігу, дуже м'якому ґрунті, або на легких зсувах, а також втулки в які вбудовані наконечники палок виготовляють зі спеціальної морозостійкої пластмаси. Кільця входять в комплект до палок, але в продажі є також кільця збільшеного діаметра.

Oчистити все
Застосувати