(067) 444-00-88
(099) 389-00-88
(093) 039-00-88
X
Палки трекінгові Viking NELIO 610/17/2466
Купити

Палки трекінгові Viking NELIO 610/17/2466

Код товару: 232 429
Артикул: 610/17/2466
698.74 грн
754.23 грн
Товар відсутній
- купити в 1 клік -

Viking Nelio - Трекінгові палки забезпечують максимальний комфорт у будь яких умовах. Контурні ручки із пінного матеріалу та корку забезпечують зручне тримання палок, та максимальний захист ручки від вологи. Система блокування дає можливість швидко регулювати і фіксувати секції палиць.

Матеріал алюміній 7075
Кількість секцій 3
Система antishock
Діапазон регулювання висоти 65-135
Ручка PP, Cork, EVA-foam
Ремінець нейлон, фланель
Діаметр, мм 16-14-12
Вага, г 480 г (пара)
Наконечник сталь
Рейтинг товару


Відгуки про Палки трекінгові Viking NELIO 610/17/2466


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?

В поході коли рельєф місцевості постійно змінюється і відповідно змінюється частота кроку трекінгові палки послужать додатковою опорою яка підвищить стійкість а також дозволять значно розвантажити суглоби та мускулатуру нижньої частини тіла. При чому повна розгрузка набуває сили при використанні двох трекінгових палок. Розвантажуючи м'язи та суглоби палки допоможуть збільшити швидкість руху і відповідно збільшити дистанцію пройдену за день.


ПІДГОНКА ДОВЖИНИ ТРЕКІНГОВИХ ПАЛОК ПІД РІСТ КОРИСТУВАЧА


Ідеальна підгонка довжини при використанні їх на рівних відрізках проводиться наступним чином: при прямому положенні тіла кут між передпліччям і плечем руки яка тримає палку повинен складати приблизно 90 градусів.

Послідовність встановлення довжини трекінгових валок:

спершу повністю до відмітки «Stop Max» витягується і фіксується нижній сегмент трекінгової палки, подальше регулювання довжини відбувається за допомогою переміщення других сегментів палки.


ТЕХНІКА РОБОТИ З ПАЛКАМИ


В загальному рух рук при роботі з палками відповідає вродженим рухам рук при нормальній хотьбі без палок.

На підйомах палки дають можливість задіяти верхню частину тіла. В залежності від крутизни підйому довжину палок можна зменшувати.

На спусках основним правилом регулювання довжини палок буде наступне: палки повинні мати таку довжину, щоб при хотьбі не доводилось горбитись тобто, щоб тіло залишалось по максимуму в прямому положенні.

При траверсній хотьбі довжина палок буде різною — більш коротка палка зі сторони схилу, довга в протилежній руці.


СЕКЦІЇ ТА СЕГМЕНТИ


Телескопічна трекінгова палка складається в основному з 3-х секцій виготовлених з безшовних гладкостінних трубок різного діаметру. В основному круглої форми, але буваєть і овальні. Довжина палки у витягнотому стані в основному складає 140-150 см, а у складеному стані 40-50 см. На секціях нанесені мітки з кроком 5 см, які дозволяють запам'ятати встановлену довжину. Спеціальні мітки (Stop; Max; Limit; і т.п.) означають максимальну довжину секції.


ЗАМКИ


Для фіксації довжини телескопічних палок на даний момент використовують 4 види фіксацій.

Перший тип — це розташований в середині палки пластмасовий дюбель, котрий при обертанні секції розширяється і щільно прижимає суміжні секції між собою.

Другий тип — відкидний пластмасовий ричар розташований на зовнішній стороні секції палок.

Третій тип — фіксатор кнопковий замок, проте він використовується тільки між двома нижніми секціями.

Четвертий тип — система «Snap Lock» на відміну від інших систем ця система дозволяє регулювати довжину палок не відпускаючи рукоятки.


АМОРТИЗАТОРИ


Для зменшення ударної сили на суглоби рук в трекінгових палкахх використовують амортизатори. В яких функцію амортизування виконують, або сталева пружина, або еластомер, або комбінація пружини і еластомеру.


РУКОЯТКИ


Рукоятки для палок виготовляють з натурального каучуку, поліуретанової, або етилвінлацетатної піни, натурального корка, або комбіновані з корка і каучука. Темляки на рукоятках палок виготовляють з нейлону, або неопрену інколи темляках використовують флісові підкладки.

Наконечники палок виготовляють з твердосплавних матеріалів — карбід-вольфраму.


КІЛЬЦЯ


Кільця які використовують в основному на снігу, дуже мякому грунті, або на легких ссувах, а також втулки в які вбудовані наконечники палок виготовляють з спеціальної корозостійкої пластмаси. Кільця входять в комплект до палок але в продажі є також кільця збільшеного діаметру.Oчистити все
Застосувати