Петер Філл став 24-м володарем персональної гондоли підйомника на "Штрайфі"

У Кіцбюелі пройшла чергова традиційна урочиста церемонія "вручення" іменної гондоли на підйомнику знаменитого "Штрайфа".

Як уже повідомлялося, в центрі уваги був переможець найпрестижнішої гонки Кубка світу в швидкісному спуску минулого сезону - італієць Петер Філл. На церемонії були присутні понад 200 осіб - родичі та друзі спортсмена, представники оргкомітету знаменитих гонок "Ханенкамм" в Кіцбюелі, громадськості, вихованці місцевої дитячо-юнацької гірськолижної школи.

Сам гірськолижник згадав свій найперший старт на "Штрайфі", коли в 2003 році прийшов до фінішу 47-м. "Але вже тоді я сказав собі: прийде день, коли я зможу тут перемогти!", - Заявив Філл.

Врученням на церемонії стала поява на підйомнику гондоли під 24-м номером з італійським прапором та ім'ям і прізвищем - Петер Філл на її червоному борту. Таким чином, італійський гонщик, який став 24-м в історії переможцем гонки Кубка світу в спуску на "Штрайфі", став і володарем іменної кабіни під відповідним номером.