8 - 12 серпня 2012, с.Підкамінь, Бродівський р-н, Львівська обл.

Програма фестивалю:

Програма формується, з артистами ведуться переговори. Організатори обіцяють максимально звернути увагу на результати голосування серед користувачів Фейсубуку. Нагадаємо, там "перемогли” «Kozak System» (колишні Гайдамаки) з Тарасом Чубаєм та «Тартак». Повністю результати голосування дивіться тут.

Нагадаємо, торік фест вирішили зробити безалкогольним. Місцева влада підтримала ідею.

«Справжньої, а не декларативної безалкогольності досягнути насправді не так вже й просто, – каже селищний голова Підкаменя Михайло Чумак, – адже, треба не лише заборонити продавати міцні алкогольні напої на Фестивальному Полі. Треба також щоб їх не продавали поряд, щоб не приносили із собою. З іншої сторони, – як зробити так, щоб не перетворити свято у суцільну «боротьбу за здоровий спосіб життя» із всіма негативними наслідками: озлобленістю і гостей фестивалю, і правоохоронців? Отже, роботи  у цьому напрямку буде багато».


Cпівголова оргкомітету етнофесту Ігор Криськів відповідає ствердно: «Проведення таких заходів, що по-суті є продовженням традиції довоєнних українських фестин у сучасній формі. Тому, фестиваль просто мусить нести в собі елементи пропаганди здорового способу життя. А як пропагувати ці ідеї, коли поряд горілка ллється рікою? Просто ми мусимо запропонувати такий формат, коли б було чим зайнятися і було весело без міцного алкоголю».Cпівголова оргкомітету етнофесту Ігор Криськів відповідає ствердно: «Проведення таких заходів, що по-суті є продовженням традиції довоєнних українських фестин у сучасній формі. Тому, фестиваль просто мусить нести в собі елементи пропаганди здорового способу життя. А як пропагувати ці ідеї, коли поряд горілка ллється рікою? Просто ми мусимо запропонувати такий формат, коли б було чим зайнятися і було весело без міцного алкоголю».Cпівголова оргкомітету етнофесту Ігор Криськів відповідає ствердно: «Проведення таких заходів, що по-суті є продовженням традиції довоєнних українських фестин у сучасній формі. Тому, фестиваль просто мусить нести в собі елементи пропаганди здорового способу життя. А як пропагувати ці ідеї, коли поряд горілка ллється рікою? Просто ми мусимо запропонувати такий формат, коли б було чим зайнятися і було весело без міцного алкоголю»

Квитки:

Вхід вільний

Офіційний сайт фестивалю: www.pidkamin.ridne.net