Pinguin

Pinguin є одним з найстарших чеських виробників спорядження для кемпінгу і туризму. Її історія починається з 1989 року коли на чеському ринку з'являються перші вироби під цією маркою. З самого початку, проходило виробництво тоді дуже успішних пухових спальних мішків і пухових курток, а роком пізніше фірма зайнялась розробкою легких двокорпусних наметів для туризму і альпінізму. Асортимент продуктів бренду Pinguin значно розширився на виробництво спорядження для туризму, кемпінгу і на виробництво одягу.

 Завдяки своїй стабільно високій якості Pinguin "придбав" виняткову популярність в першу чергу через широкий асортимент наметів, який в себе включає кілька класів і рівнів використання, починаючи від наметів конструйованих для екстремальних високогірних експедицій та закінчуючи сімейними наметами.
Дуже гарне становище для себе на ринку створили і спальні мішки Pinguin призначені як для звичайного повсякденного використання, так і для застосування в екстремальних умовах. Асортимент виробів доповнюють туристичні рюкзаки.

  Продукти бренду Pinguin були використані і випробувані кількома високогірними експедиціями, в тому числі і до найвищих вершин світу. Висновки і пропозиції з них взялися до уваги при інноваціях і проектуванні нових моделей так, щоб надати користувачам найкращу функціональність, зручність і безпеку. Завдяки цьому вироби бренду Pinguin знайшли тисячі задоволених покупців і продаються в багатьох країнах Європи та за її межами.

Детальніше на сайті виробника: pinguincz.cz