Поїзд Київ-Ворохта

Укрзалізниця планує з грудня 2008 року призначити новий поїзд сполученням Київ-Ворохта

 Для задоволення попиту у перевезеннях до традиційних міст зимового відпочинку, Укрзалізниця розглядає можливість призначення з грудня місяця поточного року нового поїзда сполученням Київ-Ворохта. Орієнтовний час відправлення з Києва в 17:23 та прибуття до Ворохти в 8:30. Також передбачена зупинка в Івано-Франківську в 5:17.

 При слідуванні у зворотному напрямку до Києва відправлення з Ворохти орієнтовно заплановано на 19:23, зупинка в Івано-Франківську о 22:07 та прибуття у Київ об 11:09.

 Також існує можливість встановити 5-и хвилинну зупинку на зупиночному пункті «Татарів» при слідуванні в обидва напрямки.

 Наразі, для більш повного задоволення потреб у якісному перевезенні залізниця вивчає думку майбутніх пасажирів про попит на даний поїзд, бажаний клас вагонів (плацкарт, купе, СВ) та періодичність курсування поїзда.

 Також, залізничники вивчатимуть усі групові замовлення на даний поїзд. Свої пропозиції та побажання надсилати: факс - (044)465-02-16, e-mail: clo@lotus.uz.gov.ua (В темі листа вказати: «Київ-Ворохта»).

www.uz.gov.ua/index.php


Всі новини
Новини