Polisport

Polisport — це компанія, яка була заснована братами Araujo у Португалії у 1974 році та розпочала свій шлях із виробництва пластмасових виробів для кросових мотоциклів, які засновники бренду виготовляли в гаражі для своїх друзів.

З приходом 80-х компанія почала бурхливо розвиватися, проте основним напрямом її діяльності залишалося виготовлення запчастин. З 1985 року Polisport розширює асортимент продукції, що виробляється. Під брендом починають випускатися велоаксесуари: крила, шоломи, пляшки для води та навіть дитячі велосипедні сидіння. Наразі компанія займає лідируючі позиції у сфері виробництва велоаксесуарів. Її продукція продається більш ніж у 70 країнах світу. Виробник постачає свої вироби таким іменитим компаніям, як BMW, Suzuki та KTM, а також виробляє аксесуари для провідних вело- та мотобрендів.

Компанія є світовим лідером з виробництва дитячих велокрісел, що дозволяє їй встановлювати стандарти у цьому сегменті ринку. Дитячі крісла Polisport люблять за надійність та безпеку. Вони діти почуваються комфортно і навіть мають відмінний огляд. Батьки можуть не переживати за дитину, що перевозиться у велокріслі Polisport, тому що вироби відповідають стандарту безпеки EN14344.

Детальніше на сайті виробника: www.polisport.com