Повний сервіс та "Консервація" лиж на літо !
Шановні клієнти! Гірськолижний сезон уже майже закінчився! Тому настав час подбати про Ваші улюблені лижі, які цілий сезон сумлінно служили Вам.

Тільки з 20.03.2014 до 20.04.2014 у нашому магазині повний сервіс з консервацією на літо всього

67
грн.


Отже, для чого потрібен сервіс лиж?

Як для новачків, так і для професійних лижників зі стажем важливо, щоб інвентар завжди був у хорошому стані, служив довго і радував на схилі хорошим веденням, і ковзанням при будь-яких погодніх умовах. І для цього за інвентарем необхідний регулярний догляд.

Добре підготовлені лижі - задоволення і впевненість на схилах гір! Основний аргумент на користь цього - безпека тих, хто катається. 80% травм на добре вкатаних схилах здійснюються від того, що кант лижі незаточений і зривається, коли виникає непередбачена ситуація: потрібно об'їхати перешкоду або різко зупинитися.

За кордоном, наприклад, у Нідерландах, навіть існує закон, що забороняє виходити на схили на незаточенних лижах і сноубордах, а в деяких країнах Європи вводяться жорсткі санкції до гірськолижних курортів, що не дотримуються вимоги підготовки лиж і сноубордів у своїх прокатах.

Повний сервіс лиж включає:
  • Ремонт ковзаючої поверхні (чистка ковзаючої поверхні, заливка пошкодженої ковзаючої поверхні відповідним матеріалом, шліфовка ковзаючої поверхні, гаряча наплавка спеціальним парафіном, цикльовка і натирання ковзаючої поверхні);
  • Заточка кантів на станку, перевірка;
  • Змащування і регулювання кріплення.


Акцію продовжено до 30 квітня