Primus

 Шведська компанія Primus є одним зі світових лідерів у виробництві приладів, що використовують LP-газ. Більше 90% виробленої продукції експортується в 70 країн світу. Через 110 років розвитку виробництва, продукція з торговою маркою Primus® придбала популярність в більшості країн світу завдяки своїй високій якості та надійності. 

 У 1892 році Франс Вільхельм Ліндквіст спроектував модель першого без сажового пальника, який працював краще, ніж інші газові пальники. Він почав продавати її своїм друзям і сусідам, і незабаром він відкрив цілий магазин під назвою Primus. Через деякий час, пальники Primus починають експортувати. Безсажеві і бездимні, дешеві і довговічні - ці показники актуальні і зараз. Можливість закип'ятити воду за 3-4 хвилини або підсмажити м'ясо за 5 хвилин - у той час це було сенсацією (з цим, ймовірно, і сьогодні можуть справиться тільки мікрохвильові печі). Завдяки цим якостям, пальники Primus отримали визнання у всьому світі. 1930 рік - початок використання LP-газу як пального.

 Після закінчення Другої світової війни компанія Primus розробила перший LP-газовий факел і першу серію пальників, що використовують LP-газ. На початку 1950-х був створений перший балон з LP-газом, і виробництво пальників, що використовують цей газ, значно розширилося. У 1966 році відбулося об'єднання компаній Primus і Зіверт.
 1992 - 2000 - отримання інвестицій європейських підприємств (Swedtech і страхова компанія Skandia). 1 серпня 2002 компанія Primus увійшла до складу AB Fenix ​​Outdoor. Група Fenix ​​Outdoor - це міжнародна група, що випускає продукцію для відпочинку на природі. Вона є лідируючою скандинавською групою в області виробництва і продажу одягу, а також інших товарів для активного відпочинку. 

 На сьогоднішній день продукція компанії Primus користується заслуженою популярністю і займає великий сегмент ринку в області виробництва і реалізації товарів для приготування їжі, освітлювальних приладів та ін. Фахівці компанії Primus безперервно працюють над поліпшенням технічних характеристик і прагнуть до підвищення надійності приладів для використання в самих екстремальних умовах.

 Товари Primus відповідають найвищим вимогам якості і не представляють небезпеки для навколишнього середовища, а LP-газ в порівнянні з іншими горючими речовинами, є екологічно чистим паливом. Сьогодні в асортименті Primus можна знайти найрізноманітніше обладнання і вибрати найбільш відповідний залежно від потужності, ваги, обсягу та особливостей використання.

Детальніше на сайті виробника: primus.se