Protest


Protest — голландська торгова марка, виробник сучасного модного одягу, взуття та аксесуарів для дітей та дорослих, чоловіків та жінок. Також компанія випускає лінію сучасного одягу для зимових та водних видів спорту.

Компанія Protest була заснована в 1993 році в Голландії групою сноубордистів та спочатку спеціалізувалася на виробництві функціональної продукції для любителів сноубордів та зимових видів спорту. В цей час компанія виробляє одяг, взуття та аксесуари для дітей, чоловіків та жінок.

У 2005 році було відкрито перший фірмовий магазин Protest у місті Утрехт, Нідерланди. Згодом було відкрито ще чотири магазини в Нідерландах, а у 2009 році було відкрито фірмовий магазин у Будапешті.

В асортименті компанії товари для пляжу та плавання, молодіжний, стильний одяг для повсякденного використання, а також велика лінійка товарів для сноубордингу та гірських лиж. Вся продукція Protest виготовляється із застосуванням новітніх технологій та розробок, відрізняється стильним сучасним дизайном та великою увагою до деталей. При виробництві одягу компанія використовує сучасні якісні матеріали та передові технології, такі як Thermax.

На сьогодні асортимент Protest налічує понад 1000 моделей.

Детальніше на сайті виробника: www.protest.eu