Пям'ятник рюкзаку відкрили у Львові

  14 травня, у Львові, на подвір'ї географічного факультету ЛНУ ім. І.Франка відкрили символічний пам'ятник рюкзаку. Пам'ятник відкрили ректор університету Іван Вакарчук та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Мамчур.

 Автором ідеї встановити такий пам'ятник є випускник факультету Ігор Дикий. Вакарчук зазначив, що встановлення пам'ятника і озеленення та благоустрій дворика – це виконання минулорічної ініціативи. У той же час декан географічного факультету Володимир Біланюк зазначив, що рюкзак – це символ, який об'єднує людей різних поколінь і національностей.

«Завдяки цьому спорядженню відбуваються великі географічні відкриття, завдяки цьому спорядженню геологи та археологи виживають у різних екстремальних умовах, а наші студенти підкорюють вершини України та Європи», - сказав Біланюк і додав, що з рюкзаками студенти відстоювали і незалежність України.

 Заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів сказав: «Це дуже львівський пам'ятник. Ми, львів'яни, дуже любимо подорожувати. Але і бачимо, скільки людей зараз ходять Львовом з рюкзаками!.. Треба терміново придумати легенду цього пам'ятника, можна навіть оголосити конкурс на кращу легенду і розповідати її всім», - додав він.


Джерело: zik

 Також нагадуємо, що для студентів географічного факультету у нашому магазині діє спеціальна знижка в розмірі 10% на туристичне спорядження.


Всі новини
Новини