Rehall

Rehall - найбільша компанія з виробництва функціонального спортивного одягу (гірськолижних і сноубордичних курток, штанів, гірськолижних костюмів тощо) з високоякісних матеріалів. Заснована в Голландії 1999 року.

За час свого існування з невідомого бренду компанія перетворилася на одного з лідерів і законодавців сучасного сноубордичного ринку, набула популярності серед лижників, сноубордистів і тих, хто любить кататися й виходити на сніг, просто щоб повеселитися!


У команди дизайнерів і райдерів компанії є головне завдання спроектувати з високоякісних матеріалів функціональний спортивний одяг, який має великий перелік переваг (модний дизайн, надійність, легкість тощо). Двосторонні матеріали Rehtec, що використовуються компанією, еластичні та забезпечують необхідний комфорт під час катання на лижах чи сноуборді (зберігають тепло в холодні дні та забезпечують прохолоду в сонячні), завдяки проклеєним швам, а також повітро- та водонепроникній тканині.

Розробниками у створенні спортивного гірськолижного одягу, частково, є і самі гірськолижники, вони беруть участь у тестуванні всіх моделей з останньої колекції. Їхні поради щодо функціональності, комфортності та стилю одягу дають розробникам можливість поліпшити якість одягу, щоб задовольнити запити спортсменів.

Понад двадцять років тому в Голландії під брендом Rehall проводилися розробки, пов'язані з виробництвом дощок для сноуборду і серфінгу. Але успіхи компанії не виправдали очікувань, як порівняти з більш успішними і великими брендами. Тому, компанія зайнялася виробництвом гірськолижного одягу для сноубордингу та активного способу життя.

За останні роки бренд Rehall здобув популярність у всьому світі! І навряд чи в наш час знайдеться спортсмен-екстремал, якому буде не відома ця марка спортивного одягу.

Детальніше на сайті виробника: www.rehall.com