Reusch

 Компанія Reusch виробляє і продає рукавички з 1934 р. На початку 80-х діяльність компанії була сфокусована на два сегменти: зимовий спорт і футбол, головним чином голкіперскі рукавички. Перші голкіперскі рукавички були розроблені компанією у співпраці з легендарним Sepp Maier. З того часу Reusch зайняв лідируючі місця в сегменті спортивних рукавичок.
З 1990 р. Reusch виходить на ринок спортивних товарів. Reusch Intrnational Licence GmbH - це компанія, яка відповідає за розвиток продукту, за маркетинг і просування продукції Reusch. Близько 50 представників високоякісної продукції Reusch існує в багатьох країнах світу. Місія Reusch - марка №1 у своєму сегменті високотехнологічних рукавичок, аксесуарів та одягу. З іншого боку, продукція Reusch добре задовольняє індивідуальні потреби окремих спортсменів.

 Рукавички Reusch поєднують в собі самі нові технології виробництва та матеріали при незмінно високій німецькій якості і доступній ціні. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати модель виходячи з персональних переваг будь-якого спортсмена. У команді Reusch працюють професіонали, які вкладають всю свою душу в улюблену справу. Дуже багато з них пройшли реальну гірськолижну школу і з повною упевненістю можуть пишатися тим, що вони роблять і що створюють.

Історія Reusch в датах:

1934 - Карл Ройш починає виготовлення рукавичок на горищі міста Метцинген

1936 - Карл Ройш відкриває майстерню в місті Метцинген

1939 - Карл Ройш отримує сертифікат майстра. До цього часу в його майстерні вже працює 38 чоловік

1947 - повернення до справи після служби в армії і полону під час другої світової війни

1950 - відкривається нова майстерня

1972 - Карл Ройш фокусує діяльність на виробництві спортивних рукавичок. В цей час до бізнесу підключається його син Герхард. Ройш представляє першу колекцію гірськолижних рукавичок

1973 - Reusch розробляє першу колекцію голкіперських рукавичок у співпраці з легендарним голкіпером Sepp Haier

1980 - лідер в сегменті спортивних рукавичок

1989 - розробляє свою першу спортивну колекцію для командного спорту

2000 - компанія Reusch - це світовий постачальник спортивних професійних рукавичок для гірськолижного спорту

2012 - бренд №1 в світі

Детальніше на сайті виробника: reusch.com