X
Рукавиці Reusch Manni GTX Black Fire Red
Купити

Рукавиці Reusch Manni GTX Black Fire Red

Код товару: 747 017
Артикул: 49/01/375 7745
Доставка
1 580.07 грн
2 343.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Reusch Manni GTX Black Fire Red - надзвичайно теплі і зручні зимові рукавички для лижників. Вони забезпечують ефективний захист від морозу, холодного вітру і вологи навіть протягом довгих годин катання на лижах на схилах. Лижні рукавички гарантують необмежену свободу рухів. Багатошарова конструкція забезпечує максимальний комфорт і дуже високу функціональність, а мембрана Gore-Tex означає, що вам не потрібно турбуватися, бо вона забезпечує оптимальний захист від вітру, холоду та вологи в будь-яких умовах та під час будь-якої діяльності.


Особливості:
  • Мають теплоізоляцію TecFill,
  • Широка манжета з регульованим закріпленням липучок на зап'ясті
  • М'яка і зручна підкладка
  • Мембрана Gore-Tex, яка забезпечує оптимальний захист від вітру, холоду та вологи в будь-яких умовах та під час будь-якої діяльності

Зовнішній матеріал ActiveFlex, X5 Softshell
Матеріал долоні Goatskin DD
Мембрана Gore-Tex®
Утеплювач TecFill™

  • Gore-Tex - оптимальний захист від вологи, вітру і холоду, мембрана GORE-TEX ® забезпечує безпеку і комфорт. Мікропориста структура, більше 1.4 мільярдів пор на квадратний сантиметр і «lipophobic» речовина робить цю мембрану особливою серед подібних пропозицій. Вода з зовнішньої сторони не може проникнути через рукавичку, в той час як піт з внутрішньої частини може виходити вільно; таким чином, руки залишаються завжди теплими і сухими. Висока якість прохідності мембрани посилює якість мікро клімату. Носіння рукавички завжди залишається приємним і зручним. Рукавички з мембраною GORE-TEX ® не тільки міцні, але також виготовлені будь-яких видів погодних умов.
  • TEC FILL™


Рейтинг товару


Відгуки про Рукавиці Reusch Manni GTX Black Fire Red


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Таблиця розмірів
  Розмір
   XS
   S
   M
   L
   XL
  Обхват долоні в см
15-17см
18-19см
20-22см
23-24см
25-27см
  Обхват долоні в цілих
6-6.5
7-7.5
8-8.5
9-9.5
10-10.5

Oчистити все
Застосувати