Rip Curl

Компанія Rip Curl була заснована в 1969 році
в Торки, штат Вікторія, Австралія
Дагом "Claw" Ворбріком і Брайаном "Sing Ding" Сінгером.

Назва Rip Curl дослівно перекладається як «рви-крути». Саме це написав на своїй дошці, куплена в 1968 році Даг Ворбрік.
Пізніше він прокоментує це так: «Прагнення осідлати хвилю було дуже крутим. Ми хотіли бути крутими - ми були ними! »


У перерві між катанням по хвилях і вечірками хлопці вирішили відкрити «фабрику» з виробництва дощок.
Це гараж біля будинку одного з них, в якому вони робили по 4 дошки на тиждень.

Місцеві холодні води і відсутність досконалих гідрокостюмів наштовхнули хлопців на пошуки «Search» щодо їх удосконалення. У 1970 році Даг і Брайан створили команду з місцевих хлопців і запустили виробництво.

Гуму різали прямо на підлозі, зшивали викроєні деталі вдень і вночі, тестували на собі ...

Згодом це призвело до визнаного лідерства в цій галузі.

«Зроблено серферами. Зроблено для серферів »
- це гасло досі висловлює всю відповідальність компанії перед своїми клієнтами і всю її любов до серфінгу.

Організувавши в 1973 році змагання Rip Curl Pro Tour,
компанія стала основоположником серфінгу, як професійного виду спорту.
Пізніше додався Rip Curl Pipeline Masters.

Rip Curl досі є організатором і спонсором професійних змагань, спонсорує більше двох десятків спортсменів, серед яких Кеко Бакалсо, Алана Бланчард, Дін Бреді, Меттью Кольє і багато інших.
Rip Curl відомий виробництвом технічних продуктів та інновацій в індустрії серфінгу. «FlashBomb Wetsuit» Ріп Керла виграв три премії SIMA (Surf Industry Manufacturers Association) за «Гідрокостюм року» в 2011, 2012 і 2013 роках. Маркетингова кампанія Rip Curl «My Bikini» отримала премію SIMA за «Жіночу кампанію року» в 2013 і 2014 роках.

Крім гідрокостюмів, дощок, бордшортів, купальників, футболок і деніму, Rip Curl також виробляє широкий асортимент верхнього одягу, аксесуарів, взуття та одягу для сноуборду. Одягом для сноуборду Rip Curl займається ось уже 30 років і в першу чергу приділяє увагу її функціональності, зручності і дизайну.

Особливе визнання заслужили колекції сумок і рюкзаків Rip Curl. Їх практичність і зручність завоювали серця мільйонів. Універсальні дорожні сумки і валізи, місткі рюкзаки, трендові поясні сумки - в кожної моделі присутній дух перемоги, рух до успіху.
Live The Search

Це стиль життя, прагнення команди Rip Curl відкривати і пізнавати світ призводять до створення нових технологій: від шортів, що не липлуть до тіла при виході з води, високотехнологічні годинників, що показують оптимальний час для катання на дошці, до освоєння нових сфер застосування - екіпіровки для зимових видів спорту.


Цей дух і філософія надалі зробили Rip Curl визнаним лідером у виробництві високотехнологічної одягу і аксесуарів для водних і зимових видів спорту, пляжного одягу і взуття.

Компанія має представництва в 14 країнах світу: Австралії, Аргентині, Бразилії, Ізраїлі, Індонезії, Маврикії, Канаді, Перу, Чилі, ПАР, США, Франції, Нової Зеландії, Японії.
А творці і натхненники надалі «біля керма». Пошук триває!Детальніше на сайті виробника: ripcurl.eu