Robens

Компанію Robens заснували в 1973 році Клаус Робенс і його дружина Моніка. В юності Клаус часто плавав на каяках з ночівлями в наметах. Своїм захопленням він «заразив» дружину і дітей, тому «аутдор» перетворився в сімейне захоплення. Незабаром сім'я зайнялася пошиттям наметів: офіс компанії був в погребі, а вітрина - на галявині перед будинком.

Вже в 1988 році компанія переїхала в окрему будівлю. І незабаром в компанії став працювати промисловий дизайнер і одночасно завзятий мандрівник Олаф Брахт. З його допомогою продукція компанії Robens закріпилася на аутдор-ринку Європи.

У 2000 році компанію Robens викупила датська компанія Oase Outdoors (володіє брендами Outwell і Easy Camp).

Основне виробництво Robens розміщено в Китаї. А в Шанхаї працює філія компанії для оперативного зв'язку з виробництвом.

Випробування продукції на витривалість і міцність вітром Robens проводить в Данії, в своєму тест-центрі. Вітрова машина створює потік повітря швидкістю до 200 км / год, що допомагає перевірити намети на стійкість, вентиляцію, цілісність конструкції і матеріалів. Причому такі випробування компанія проводить за своєю ініціативою!

У компанії з'ясували, що тенти з нейлону після тривалого дощу вбирають 2-3% води. Від цього знижується пружність і натяг всього намету, чого страждає стійкість всй конструкції. Тому Robens змінили в наметах нейлон на поліестер.

Крім наметів, компанія випускає кемпінгові меблі, самонадувні килимки, спальні мішки. У 2017 році пуховий спальний мішок Couloir 750 отримав «золото» Outdoor Industry Award в своїй категорії. Крім дизайну і вартості, завдяки прекрасному капішону і теплому коміру, команда журі також високо оцінила його функціональність. Така нагорода - великий успіх для кожного бренду.

Детальніше на сайті виробника: robens.de