X
Черевики гірськолижні Rosignol Alltrack Pro 80 W '22
Купити

Черевики гірськолижні Rosignol Alltrack Pro 80 W '22

Код товару: 249 385
Артикул: RBK3290
Доставка 1-4 дні
9 999.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack Pro 80 W — призначені для катання як по підготовлених трасах, так і поза них.

Знімна манжета пропонує природний діапазон для піших прогулянок та 100-мм ширина колодки, що надає ногам комфорт та контроль. Зовнішній черевик має технологію Generative Design Grid та спроєктований для зменшення ваги та повної передачі енергії за будь-яких снігових умов. В комплект поставки входить спеціальна устілка Thinsulate™ для додаткового тепла та термоформування та для точної посадки.

Особливості:
 • Slim Fit: вузька колодка, спеціально призначена для жінок, має ширину колодки 100 мм для гарного балансу, комфорту та підтримки.
 • Низька вага, потужність: Generative Design Grid зводить до мінімуму товщину стінок черевиків для найбільш ефективного використання матеріалу для зниження ваги та покращення передачі енергії.
 • Краща керованість, краща посадка: технологія Dual Core забезпечує цілеспрямовану передачу енергії на черевик, що призводить до більш швидкого відгуку та контролю.
 • Режим ходіння/катання: в режимі ходіння можливість налаштування 50-градусного діапазону руху та в режимі катання максимальна передача енергії.
 • Жіноча спеціальна підгонка: більш коротка манжета у формі тюльпану усуває тиск навколо гомілки та литкових м'язів для підвищення комфорту та результативності.
 • Індивідуальний комфорт та точність: повністю термоформований внутрішній черевик для підвищення комфорту, точності та передачі енергії.
 • Ізольоване тіло та підтримка: Thinsulate™ Stretch ізолює, забезпечуючи покращену опору для ніг для кращої керованості.
 • GRIPWALK® - сумісний (продається окремо): підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор та косий носок для більш природного руху при ходінні.

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Women Cuff - Особлива жіноча конструкція відрізняється значно нижчою манжетою із задньою стінкою в формі тюльпана з дугоподібним профілем, відповідним природній формі жіночої ікри.


Зберегти

 • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

 • Hike Mode - перемикач у задній частині черевика дозволяє із легкістю змінити позицію - катання-ходьба. Перемикач вгору: ходьба; перемикач вниз: катання.
Зберегти

 • Optisensor 3D Liner - внутрішній черевик забезпечує новий рівень обхвату стопи, комфорту і підтримки. Стратегічно розміщені матеріали в трьох ключових зонах комфорту максимізують взаємодію між стопою, внутрішнім черевиком і зовнішнім черевиком. Більш м'які зони збільшують комфорт і обхват ступні. Більш жорстка п'ята забезпечує її прекрасну фіксацію, збільшуючи підтримку і контроль для досягнення найкращих результатів. Новий теплоізоляційний матеріал Thinsulate ™ зберігає тепло і створює комфорт протягом всього дня. Вражаюча посадка без додаткової підгонки.
Зберегти

 • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

 • Sensor Grid - Виготовлений за унікальною технологією, зовнішній черевик Rossignol краще охоплює ногу, менше важить, має збільшену торсійну жорсткість для оптимізації потужності, точності і комфорту. Асиметричний бічний і медіальний захват дозволяє використовувати менше матеріалу, забезпечуючи більш природний обхват черевиком передньої частини стопи, на 10% зменшуючи вагу і зміщуючи фокус жорсткості для ефективної передачі енергії.


Зберегти

 • Sensor Grid 100 mm - Модель Alltrack Pro відрізняється точною 100 мм внутрішньою колодкою із зовнішнім черевиком, виготовленим із застосуванням технології Sensor Grid для поліпшеного анатомічного обхвату ноги, що забезпечує чемпіонську потужність, точність і комфортну посадку без додаткової підгонки.

 • Thinsulate Platinum - Це дуже тонке волокно яке використовується в основному в одязі, завдяки своїй еластичності, підтримує свободу пересування. Ідеально працює з іншими матеріалами, щоб забезпечити ідеальну підтримку стопи.
Зберегти

 • Women Liner - Висота манжети в жіночому черевику значно нижче. Тюльпаноподібна форма задньої сторони манжети забезпечує максимально комфортне охоплення жіночої ноги в зоні литок. Thinsulate(TM) або вовняний внутрішній черевик поєднаний з передньою зоною забезпечує тепло та комфорт протягом всього дня. • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rosignol Alltrack Pro 80 W '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати