X
Черевики гірськолижні Rosignol Alltrack Pro 80 W '24
Купити

Черевики гірськолижні Rosignol Alltrack Pro 80 W '24

Код товару: 251 996
Артикул: RBM3290
12 749.00 грн
17 015.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rosignol Alltrack Pro 80 W — Звільніть себе для дослідження гір. Жіночі лижні черевики створені для того, щоб спускатися з гори на лижах і поза трасою. Манжета, що знімається, забезпечує природний діапазон рухів для піших прогулянок, а 100-міліметрова колодка балансує між комфортом та контролем. Оболонка Generative Design Grid розроблена для зменшення ваги та повної передачі енергії для катання за будь-яких умов. Повністю кастомний внутрішній черевик включає Thinsulate™ для додаткового тепла та термоформування для точного прилягання.

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Generative Design Grid - Новий прогресивний підхід до проектування, заснований на даних, який використовує можливості програмного забезпечення генеративного проектування для створення ідеальної форми черевика. Нова оболонка Generative Design Grid, орієнтована на мінімізацію товщини стінок зовнішнього черевика для зменшення ваги і одночасного збільшення потужності і підтримки, найбільш ефективна комбінація цих параметрів.

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

Hike Mode 2.0 - включає в себе більш широкий отвір в задній частині нижньої частини корпусу черевика і занижену вісь обертання для оптимізованого діапазону руху і підйому в гору (50 ° ROM). Шарнірна нижня вставка корпусу і механізм блокування метал-метал збільшують підтримку, забезпечуючи максимальну передачу потужності на спусках.

Full Custom T3 - Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T3 в наповненні має Flexalon середньої щільності для щільного комфортного прилягання і хорошого контролю.

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

Dedicated Women Cuff - внутрішній черевик у формі тюльпана для легкого одягання, повторює форму жіночої ноги. Верхні кліпси встановлюються нижче для легкого закриття та кращого контролю ноги.


Slim Fit - Жіноча колодка 100 мм Slim Fit ідеально підійде для досвідчених лижниць, для яких в черевиках важливий баланс комфорту і підтримки.

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rosignol Alltrack Pro 80 W '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати