X
Rossignol ALIAS 100 '18
Купити

Rossignol ALIAS 100 '18

Код товару: 229 752
Артикул: RBF8030
Доставка
4 079.29 грн
8 844.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

  Гірськолижні черевики Rossignol Alias 100 поєднують високий рівень комфорту, більшу жорсткість, широку колодку і відмінні робочі характеристики для катання по різноманітним схилах.

 Технологія Sensor поєднує колодку шириною 104 мм, при якій, забезпечується точне охоплення стопи, посилену підтримку в зоні п'яти і анатомічну форму пінонаповнювача в зоні носка.

 Технологія Sensor Fit спрямована на мінімізацію впливів на проблемні точки ступень - має поліпшене охоплення стопи в зоні підйому для більш чітко формування зони щиколотки для виняткового комфорту, вільної циркуляції та збереження тепла.

 Alias ​​100 - це гірськолижні черевики для багатоцільового універсального катання широкого кола гірськолижників від прогресивного до експертного рівня.

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 17-18
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

  • Sensor - 104 mm - технологія, яка базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціальна устілка Sensor дозволяє внутрішньому черевику прямо контактувати із зовнішнім черевиком в передній зоні миска черевика, що створює додаткову впевненість і чутливість черевика при перекантовуванні. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 104 мм.


  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol ALIAS 100 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати