X
Гірськолижна маска Rossignol Airis Sonar JCC '22
Купити

Гірськолижна маска Rossignol Airis Sonar JCC '22

Код товару: 750 464
Артикул: RKHG407
3 374.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Колірні рішення
Таблиця розмірів

Rossignol Airis Sonar JCC '21 - нова маска з лінзами від Zeiss у легкій «безрамковій» оправі, яка збільшує огляд на 20% та знижує вагу на 25%. Подвійна піна та подвійне регулювання стрепа забезпечують ліпше охоплення та менший тиск на голову. Подвійні сферичні змінні лінзи від Zeiss забезпечують стабільну видимість у різних умовах освітлення, а система вентиляції AIR EVAC та покриття від запотівання забезпечують чіткий та надійний контроль.

Візуальна передача світла (S0-S4) SUPER SILVER S2
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Optics by Carl Zeiss Vision - Оптика Carl Zeiss Vision гарантує точне сприйняття змін ландшафту і освітленості. Використання надзвичайно міцного, виготовленого методом вприскування полікарбонату забезпечує довгий термін служби. Абсолютний захист від ультрафіолету UV / A / B / C захищає ваші очі від шкідливого впливу сонячного випромінювання при будь-яких погодних умовах.

  • 2 Layers Foam - Два варіанти щільності піни забезпечую прекрасний баланс ціни, комфортності і функціональності.


  • Spherical Lenses - Сферичні лінзи виготовляються методом вприскування, при цьому їм надається вигин. Потім вони вирізаються і приєднуються до внутрішніх лінз. Форма лінз повторює форму сітківки, що дозволяє домогтися мінімального спотворення.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірськолижна маска Rossignol Airis Sonar JCC '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати