X
Rossignol Alias 70 Black '19
Купити

Rossignol Alias 70 Black '19

Код товару: 216 702
Артикул: RBH8580
3 550.12 грн
7 400.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Гірськолижні черевики Rossignol Alias 70 поєднують високий рівень комфорту, більшу жорсткість, широку колодку і відмінні робочі характеристики для катання по різноманітним схилах. Технологія Sensor поєднує колодку шириною 104 мм, при якій, забезпечується точне охоплення стопи, посилену підтримку в зоні п'яти і анатомічну форму пінонаповнювача в зоні носка. Технологія Sensor Fit спрямована на мінімізацію впливів на проблемні точки ступень - має поліпшене охоплення стопи в зоні підйому для більш чітко формування зони щиколотки для виняткового комфорту, вільної циркуляції та збереження тепла. Alias ​​Sensor 70 - це гірськолижні черевики з широкою колодкою для гірськолижників початківців.

Індекс жорсткості 70
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 MICRO - 100% ALUMINIUM
Силовий ремінець 35мм
Кантінг -
Рік 18 - 19

  • 104 mm Sensor - технологія, яка базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціальна устілка Sensor дозволяє внутрішньому черевику прямо контактувати із зовнішнім черевиком в передній зоні миска черевика, що створює додаткову впевненість і чутливість черевика при перекантовуванні. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 104 мм.

  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


  • Sport Thermo Fit - термо формуючий матеріал внутрішнього черевика і язика, анатомічної форми, для оптимальної індивідуальної підгонки. Застосовується дві різні щільності - Sport Thermo Fit Plus і Sport Thermo Fit (м'якша).


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Alias 70 Black '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати