X
Черевики гірськолижні Rossignol Alias 80 '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Alias 80 '22

Код товару: 011 532
Артикул: RBJ8650
5 924.00 грн
7 954.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alias 80 — гірськолижні черевики, які поєднують високий рівень комфорту, широку колодку та відмінні робочі характеристики для катання по різних схилах.
 
Технологія Sensor з колодкою шириною 104 мм, з якою забезпечується точне охоплення стопи, підсилена підтримка в зоні п'ятки та анатомічна форма в зоні носка.
Технологія Sensor Fit спрямована на мінімізацію дії на проблемні точки ступні, вона має покращене охоплення стопи в зоні підйому, більш чітко оформлену зону кісточки для виключного комфорту, вільної циркуляції та збереження тепла. Гірськолижні черевики для багатоцільового універсального катання широкого кола гірськолижників від новачків до просунутих експертів.

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

  • Sensor - 104 mm - технологія, яка базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціальна устілка Sensor дозволяє внутрішньому черевику прямо контактувати із зовнішнім черевиком в передній зоні миска черевика, що створює додаткову впевненість і чутливість черевика при перекантовуванні. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 104 мм.


  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Alias 80 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати