X
Гірськолижні черевики Rossignol Alias 80 '24
Купити

Гірськолижні черевики Rossignol Alias 80 '24

Код товару: 251 604
Артикул: RBL8650
8 249.00 грн
10 988.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alias 80 — гірськолижні черевики, які поєднують високий рівень комфорту, широку колодку та відмінні робочі характеристики для катання по різних схилах. 

  • Технологія Sensor з колодкою шириною 104 мм, з якій забезпечується точне охоплення стопи, підсилена підтримка в зоні п'ятки та анатомічна форма в зоні носка. 
  • Технологія Sensor Fit спрямована на мінімізацію дії на проблемні точки ступні, вона має покращене охоплення стопи в зоні підйому, більш чітко оформлену зону кісточки для виключного комфорту, вільної циркуляції та збереження тепла. 
  • Гірськолижні черевики для багатоцільового універсального катання широкого кола гірськолижників від новачків до просунутих експертів.

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Sensor - Зовнішній черевик відображає основні принципи рівноваги устілки з трьома трьом контакту. Прямий контакт з трьома точками рівноваги стопи; великий палець, маленький палець і п'ята забезпечують безпрецедентну силу і відчуття снігу.

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Binjected Easy Entry - концепція легкого одягання черевиків, оболонка яких в області підйому ступні і зроблена з м'якого пластику, щоб забезпечити легке взування та точне облягання ноги.

Last 104 mm - 104 мм колодка створена для людей з більш широкою передньою частиною стопи, носком і гомілкою, при цьому надійно фіксує п'яту і забезпечує комфорт і підтримку протягом усього дня.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірськолижні черевики Rossignol Alias 80 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати