X
Rossignol Alias 80 '20
Купити

Rossignol Alias 80 '20

Код товару: 251 605
Артикул: RBH8650
Доставка 1-4 дні
4 094.11 грн
6 579.60 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alias 80 - Комфорт і контроль. У Alias 80 початківці і середні лижники знайдуть найкраще з обох світів. Колодка 104 мм вирішує всі проблемні області, забезпечуючи зручність в області підйому і комфортну область гомілки.

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

Sensor - Зовнішній черевик відображає основні принципи рівноваги устілки з трьома трьом контакту. Прямий контакт з трьома точками рівноваги стопи; великий палець, маленький палець і п'ята забезпечують безпрецедентну силу і відчуття снігу.

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Binjected Easy Entry - концепція легкого одягання черевиків, оболонка яких в області підйому ступні і зроблена з м'якого пластику, щоб забезпечити легке взування та точне облягання ноги.

Last 104 mm - 104 мм колодка створена для людей з більш широкою передньою частиною стопи, носком і гомілкою, при цьому надійно фіксує п'яту і забезпечує комфорт і підтримку протягом усього дня.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Alias 80 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати