X
Rossignol Allspeed 100 '22
Купити

Rossignol Allspeed 100 '22

Код товару: 251 538
Артикул: RBI2130
8 449.00 грн
12 874.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Allspeed 100 — забезпечує високу потужність і точність, чому сприяє щільна колодка 102 мм. Оболонка Sensor Blade розроблена для зменшення ваги і ефективної передачі енергії на лижах. Регульована жорсткість дозволяє налаштувати черевик відповідно до вашого катання. Адаптивний черевик з Thinsulate ™ забезпечує точне налаштування для комфорту, тепла і підтримки при катанні протягом усього дня.

Особливості:
  • Стандартна посадка: стандартна анатомічна посадка з шириною колодки 102 мм для зручності незалежно від форми стопи.
  • Регульований Flex: просте регулювання задньої частини на черевику забезпечує більший діапазон гнучкості для індивідуальної потужності, продуктивності і комфорту.
  • Оптимізована передача енергії: конструкція корпусу Sensor Blade знижує вагу, ефективно передаючи потужність через передню частину черевика на лижі.
  • Custom Comfort: внутрішні черевики пропонують внутрішню настройку для підвищення комфорту і підтримки.
  • Ізольоване тепло і підтримка: Thinsulate ™ Stretch ізолює, забезпечуючи поліпшену опору для ніг для кращої керованості.
  • GRIPWALK®-(продається окремо) - підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор і косий носок для більш природного руху при ходьбі.
Зберегти Зберегти Зберегти Зберегти Зберегти

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 mm
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

Full Custom T3 - Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T3 в наповненні має Flexalon середньої щільності для щільного комфортного прилягання і хорошого контролю.

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Allspeed 100 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати