X
Rossignol Allspeed 100 '19
Купити

Rossignol Allspeed 100 '19

Код товару: 248 926
Артикул: RBG2130
Доставка 1-4 дні
5 524.20 грн
11 286.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Allspeed 100 - це абсолютно нова модель черевиків з оптимізованою конструкцією, яка забезпечує високоефективну потужність енергопередачі, точність і комфорт для гірськолижників експертного рівня.

Ширина колодки 102 мм, запозичена у спортивних черевиків, забезпечує точну, анатомічну посадку по нозі, в той час як новий внутрішній черевик з технологією Custom OptiSensor Thinsulate ™ Platinum дозволяє забезпечити точну підгонку черевика по нозі для найкращого комфорту, тепла і підтримки ноги.

Черевик сконструйований таким чином, щоб забезпечити оптимальну посадку ноги, яку можна адаптувати відповідно до вимог кожного лижника. Нова аеродинамічна технологія Sensor Blade зменшує вагу черевика, зберігаючи при цьому максимальну передачу енергії безпосередньо на лижу для безпрецедентної точності і потужності катання.

Сумісні з підошвами з рокером WTR "Ходьба-катання" (продаються окремо).

FITTERS FAVORITE - AMERICA BEST BOOTFITTERSBEST OF CATEGORY - AMERICA BEST BOOTFITTERSBEST OF TEST - AMERICA BEST BOOTFITTERSON THE SNOW - EDITORS CHOICE

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Custom Liner OptiSensor - Новий внутрішній черевик OptiSensor виготовлений за новою (що проходить процедуру отримання патенту) технології, що забезпечує новий рівень комфорту, тепла і підтримки. Більш жорсткий матеріал в області п'яти гарантує поліпшену підтримку і точність. Анатомічна зона гомілки має більш м'яку формуючу прокладку, яка приймає форму ноги лижника, забезпечуючи абсолютний комфорт в чутливих зонах. З покращеною підкладкою Thinsulate ™, черевики забезпечують комфорт і тепло протягом усього дня.


Зберегти

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

  • Thinsulate® Insulation - Thinsulate ™ - полегшений синтетичний теплоізоляційний матеріал, що забезпечує підвищений рівень тепла в сирих і холодних умовах для комфорту протягом всього дня.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Allspeed 100 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати