X
Rossignol Allspeed 120 '22
Купити

Rossignol Allspeed 120 '22

Код товару: 014 426
Артикул: RBI2110
9 749.00 грн
14 760.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Allspeed 120 - забезпечує високу потужність і точність, цьому сприяє щільна колодка 102мм. Оболонка Sensor Blade розроблена для зменшення ваги і ефективної передачі енергії на лижі. Регульована жорсткість дозволяє налаштувати черевик відповідно до вашого катання. Адаптивний черевик з Thinsulate ™ забезпечує точне налаштування для комфорту, тепла і підтримки при катанні протягом усього дня.

Індекс жорсткості 120
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

Pre-shaped Full Custom T2 - черевик попередньо формований в області щиколотки для щільної, точної підгонки. Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T2 відрізняє двома окремими зонами bi-матеріалу, зона з високощільним матеріалами потрібна для кращої передачі енерігії, зона з матеріалом середньої щільності для комфорту і щільного прилягання до ноги.

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Allspeed 120 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати