X
Rossignol Allspeed 120 '18
Купити

Rossignol Allspeed 120 '18

Код товару: 242 845
Артикул: RBG2110
Доставка
6 820.00 грн
10 890.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Allspeed 120 представляють найефективніші з існуючих елементів бутфітінгу аби поліпшити ефективність, потужність, точність та комфорт, для лижників експертного рівня. Allspeed надають точну анатомічну посадку, в той час як новий внутрішній черевик Custom OptiSensor Thinsulate™ Platinum надає точну кастомізацію по вашій нозі для виключного комфорту, тепла та підтримки.

Моно конструкція та флекс що налаштовується допоможуть будь якому лижнику ідеально підігнати черевик. Аеродинамічна технологія зовнішнього черевика Sensor Blade прибирає зайвий матеріал для зменшення ваги й спрямування енергії безпосередньо в лижу для ідеальної енергопередачі. Сумісні з підошвами WTR "Walk to Ride" (продаються окремо) Ширина колодки 102 м.

Індекс жорсткості 120
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 50 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 17-18
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Optisensor 3D Liner - внутрішній черевик забезпечує новий рівень обхвату стопи, комфорту і підтримки. Стратегічно розміщені матеріали в трьох ключових зонах комфорту максимізують взаємодію між стопою, внутрішнім черевиком і зовнішнім черевиком. Більш м'які зони збільшують комфорт і обхват ступні. Більш жорстка п'ята забезпечує її прекрасну фіксацію, збільшуючи підтримку і контроль для досягнення найкращих результатів. Новий теплоізоляційний матеріал Thinsulate ™ зберігає тепло і створює комфорт протягом всього дня. Вражаюча посадка без додаткової підгонки.
Зберегти

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

  • Thinsulate® Insulation - Thinsulate ™ - полегшений синтетичний теплоізоляційний матеріал, що забезпечує підвищений рівень тепла в сирих і холодних умовах для комфорту протягом всього дня.

Зберегти

  • Walk To Ride - це конкретний знак, сертифікат TÜV (сертифікація, інспекційний орган) що гарантує сумісність між кріпленнями конкретних лиж та конкретною частиною черевика в зоні п'яти. Ці частини роблять ходьбу легкою, підвищуючи безпеку і продуктивність, завдяки етикетці TÜV.
Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Allspeed 120 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати