X
Rossignol Allspeed 130 '19
Купити

Rossignol Allspeed 130 '19

Код товару: 229 520
Артикул: RBG2100
Доставка 1-4 дні
7 149.22 грн
14 440.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Гірськолижні черевики Rossignol Allspeed 130 з шириною колодки 102 мм. забезпечують неперевершену потужність, точність і комфорт.

Технологія Sensor Blade знижує вагу черевик і направляє енергію безпосередньо на лижі, а можливість регулювання жорсткості дозволяє враховувати потреби кожного гірськолижника.

Внутрішні черевики з технологією OptiSensor Thinsulate ™ забезпечують максимальний комфорт, тепло і підтримку.

Індекс жорсткості 130
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Sensor Blade - 102 мм колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade і відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.

  • Rocker Sole - Підошва Walk To Ride  полегшує ходьбу без розстібання кріплень і без шкоди для якості катання. WTR відповідає стандарту ISO 13992 Touring Bindings; ISO 9 423 WTR Bindings; і Rossignol Dual WTR bindings. Черевики Alltrack, Alltrack W, Allspeed, і Pure сумісні з підошвою WTR і відповідають стандарту підошви гірськолижних черевик ISO +5355.

  • Thinsulate® Insulation - відмінна теплоізоляція завдяки використання Thinsulate®, технологічного волокна розробленого компанією 3M. Дослідження проведені в лабораторії показали, що  Thinsulate® забезпечує найкращі теплоізоляційні властивості в наш час на ринку. Дуже тонкі волокна - забезпечують відмінний комфорт та зберігають тепло.

  • Optisensor 3D Liner - тому що все починається з ніг, Alltrack liner був ретельно розроблений і сконструйований беручи до уваги анатомію ніг. Кожна морфологічна деталь важлива і потребує відповідних матеріалів. Кожна область стопи відіграє свою власну роль при техніці керування лижами. Optisensor 3D liner був розроблений дотримуючись наступних імперативів (обов'язкових норм): 1. Support Zone матеріали-наповнювачі в задній частині внутрішнього черевика (лайнера) створюють відмінну фіксацію (підтримку) п'яти для гарантованої точності. 2. Wrapping Zone - зона в районі підйому; розміщення матеріалів і їх конструкція в цій області оптимізує чудовий контроль. Шнурівки, які йдуть в комплекті, дають можливість затягувати внутрішній черевик відповідно до побажань лижника, для ще більшої продуктивності. 3. Comfort Zone - чутлива зона в області кістки (передплесна), яка часто схильна до проблем. Для забезпечення повного комфорту ця зона покрита гнучким матеріалом по всій підкладці. 4. Mobility Zone - зона з обох сторін підкладки (лайнера), це еластична секція у внутрішньому черевику, яка забезпечує комфорт та легке сходження чи прогулянку на схилі.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Allspeed 130 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати