X
Rossignol Allspeed 80 '19
Купити

Rossignol Allspeed 80 '19

Код товару: 229 478
Артикул: RBG2150
Доставка 1-4 дні
4 939.23 грн
10 302.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Allspeed 80 Абсолютно нова модель черевиків Rossignol Allspeed 80 з оптимізованою конструкцією що регулюється, яка забезпечує високоефективну потужність енергопередачі, точність і комфорт для гірськолижників експертного рівня. Ширина колодки 102 мм, запозичена у спортивних черевиків, забезпечує точну, анатомічну посадку по нозі, в той час як новий внутрішній черевик з технологією Custom OptiSensor Thinsulate ™ Platinum дозволяє забезпечити точну підгонку черевика по нозі для найкращого комфорту, тепла і підтримки ноги.

Черевик сконструйований таким чином, щоб забезпечити оптимальну посадку ноги, яку можна адаптувати відповідно до вимог кожного лижника. Нова аеродинамічна технологія Sensor Blade зменшує вагу черевика, зберігаючи при цьому максимальну передачу енергії безпосередньо на лижу для безпрецедентної точності і потужності катання.Сумісні з підошвами з рокером WTR "Ходьба-катання" (продаються окремо).

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Optisensor 3D Liner - внутрішній черевик забезпечує новий рівень обхвату стопи, комфорту і підтримки. Стратегічно розміщені матеріали в трьох ключових зонах комфорту максимізують взаємодію між стопою, внутрішнім черевиком і зовнішнім черевиком. Більш м'які зони збільшують комфорт і обхват ступні. Більш жорстка п'ята забезпечує її прекрасну фіксацію, збільшуючи підтримку і контроль для досягнення найкращих результатів. Новий теплоізоляційний матеріал Thinsulate ™ зберігає тепло і створює комфорт протягом всього дня. Вражаюча посадка без додаткової підгонки.
Зберегти

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Allspeed 80 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати