X
Rossignol Allspeed Pro 1000 '19
Купити

Rossignol Allspeed Pro 1000 '19

Код товару: 242 818
Артикул: RBG2090
Доставка 1-4 дні
5 589.30 грн
11 514.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Allspeed Pro 100 представляють найефективніші з існуючих елементів бутфітінгу аби поліпшити ефективність, потужність, точність та комфорт, для лижників експертного рівня. Allspeed надають точну анатомічну посадку, в той час як новий внутрішній черевик Custom OptiSensor Thinsulate™ Platinum надає точну кастомізацію по вашій нозі для виключного комфорту, тепла та підтримки.Моно конструкція та флекс що налаштовується допоможуть будь якому лижнику ідеально підігнати черевик. Аеродинамічна технологія зовнішнього черевика Sensor Blade прибирає зайвий матеріал для зменшення ваги й спрямування енергії безпосередньо в лижу для ідеальної енергопередачі. Сумісні з підошвами WTR "Walk to Ride" (продаються окремо) Ширина колодки 102 м.

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 50 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Custom Liner OptiSensor - Новий внутрішній черевик OptiSensor виготовлений за новою (що проходить процедуру отримання патенту) технології, що забезпечує новий рівень комфорту, тепла і підтримки. Більш жорсткий матеріал в області п'яти гарантує поліпшену підтримку і точність. Анатомічна зона гомілки має більш м'яку формуючу прокладку, яка приймає форму ноги лижника, забезпечуючи абсолютний комфорт в чутливих зонах. З покращеною підкладкою Thinsulate ™, черевики забезпечують комфорт і тепло протягом усього дня.


Зберегти

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

  • Last 100 mm - «medium» 100 мм Last пропонує точну, зручну посадку, зберігаючи контурну передню частину стопи, сильну чашку для п'ят і асиметричність ніг для чудового балансу продуктивності, комфорту і контролю.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

  • Thinsulate Platinum - Це дуже тонке волокно яке використовується в основному в одязі, завдяки своїй еластичності, підтримує свободу пересування. Ідеально працює з іншими матеріалами, щоб забезпечити ідеальну підтримку стопи.
Зберегти

  • Walk To Ride - це конкретний знак, сертифікат TÜV (сертифікація, інспекційний орган) що гарантує сумісність між кріпленнями конкретних лиж та конкретною частиною черевика в зоні п'яти. Ці частини роблять ходьбу легкою, підвищуючи безпеку і продуктивність, завдяки етикетці TÜV.
Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Allspeed Pro 1000 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати