X
Rossignol Allspeed Pro 120 '19
Купити

Rossignol Allspeed Pro 120 '19

Код товару: 248 846
Артикул: RBG2050
Доставка 1-4 дні
7 149.22 грн
12 999.03 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Allspeed Pro 120 - гірськолижні черевики з шириною колодки 100 мм. забезпечують неперевершену потужність, точність і комфорт. Технологія Sensor Blade знижує вагу черевик і направляє енергію безпосередньо на лижі, а можливість регулювання жорсткості дозволяє враховувати потреби кожного гірськолижника. Внутрішні черевики з технологією OptiSensor Thinsulate ™ Platinum забезпечують максимальний комфорт, тепло і підтримку.

Індекс жорсткості 120
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 50 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19

  • Sensor Blade - 100 мм колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade і відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.

  • Optisensor 3D Liner - тому що все починається з ніг, Alltrack liner був ретельно розроблений і сконструйований беручи до уваги анатомію ніг. Кожна морфологічна деталь важлива і потребує відповідних матеріалів. Кожна область стопи відіграє свою власну роль при техніці керування лижами. Optisensor 3D liner був розроблений дотримуючись наступних імперативів (обов'язкових норм): 1. Support Zone матеріали-наповнювачі в задній частині внутрішнього черевика (лайнера) створюють відмінну фіксацію (підтримку) п'яти для гарантованої точності. 2. Wrapping Zone - зона в районі підйому; розміщення матеріалів і їх конструкція в цій області оптимізує чудовий контроль. Шнурівки, які йдуть в комплекті, дають можливість затягувати внутрішній черевик відповідно до побажань лижника, для ще більшої продуктивності. 3. Comfort Zone - чутлива зона в області кістки (передплесна), яка часто схильна до проблем. Для забезпечення повного комфорту ця зона покрита гнучким матеріалом по всій підкладці. 4. Mobility Zone - зона з обох сторін підкладки (лайнера), це еластична секція у внутрішньому черевику, яка забезпечує комфорт та легке сходження чи прогулянку на схилі.


  • Thinsulate® Insulation - відмінна теплоізоляція завдяки використання Thinsulate®, технологічного волокна розробленого компанією 3M. Дослідження проведені в лабораторії показали, що  Thinsulate® забезпечує найкращі теплоізоляційні властивості в наш час на ринку. Дуже тонкі волокна - забезпечують відмінний комфорт та зберігають тепло.

  • Rocker Sole - Підошва Walk To Ride  полегшує ходьбу без розстібання кріплень і без шкоди для якості катання. WTR відповідає стандарту ISO 13992 Touring Bindings; ISO 9 423 WTR Bindings; і Rossignol Dual WTR bindings. Черевики Alltrack, Alltrack W, Allspeed, і Pure сумісні з підошвою WTR і відповідають стандарту підошви гірськолижних черевик ISO +5355.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Allspeed Pro 120 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати