X
Гірськолижний шолом Rossignol Allspeed Visor Impacts Strato White '21
Купити

Гірськолижний шолом Rossignol Allspeed Visor Impacts Strato White '21

Код товару: 750 455
Артикул: RKIH200
Доставка 1-4 дні
4 274.28 грн
6 498.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Allspeed Visor Impacts Strato White - Лижний шолом є інтеграцією шолома і захисних окулярів, пропонуючи широке поле зору і повний захист. Він оснащений технологією Impacts з жорсткою оболонкою і комбінованою пінопластовою піною EPP для підвищення універсальної міцності без шкоди для посадки, ваги або стилю. Вбудований захисний візор має захист від сонячних випромінювань. Система регулювання Dial R-Fit дозволяє точно налаштувати посадку, а регульовані вентиляційні отвори дозволяють регулювати температуру в залежності від умов.

Особливості:

  • Міцний захист: в технології EPP Multi-Impact використовується спінений поліпропілен, який збільшує довговічність протягом звичайного щоденного використання, що допомагає шолому довше зберігати захисні властивості поглинання ударів.
  • Інтегрований, змінний візор (SMOKED GREY
    MIRROR CAT 3): вбудований візор, інтегрований в шолом для захисту очей. Можливість використання маски.
  • Точна посадка, низько профільний дизайн: конструкція з прес-форми пропонує точну посадку і дизайн з невеликим об'ємом.
  • Система застібки для рукавичок: надшвидка магнітна система Fidlock® для легкого застібання і розстібання пряжки вашого шолома в рукавичках або без них.
  • Регульована посадка: система Dial R-Fit забезпечує більшу підгонку і призначена для максимального комфорту, підтримки і захисту.

Вага 680 г.
Регулювання розміру +
Сертифікат CE EN1077
Візор SMOKED GREY MIRROR CAT 3
Рейтинг товару


Відгуки про Гірськолижний шолом Rossignol Allspeed Visor Impacts Strato White '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати