X
Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 110 Hv Gw '24
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 110 Hv Gw '24

Код товару: 016 136
Артикул: RBM3130
12 749.00 грн
17 015.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 110 Hv Gw — Дослідіть всю гору. Черевик створений для того, щоб кататися по всьому: від задніх схилів до воріт. Колодку Generative Design Grid розроблено для зменшення ваги та повної передачі потужності на трасі, за її межами та всюди між ними. Черевик має вибагливу колодку довжиною 102 мм та манжету, що знімається, яка забезпечує природний діапазон рухів для пішохідних прогулянок. Повністю кастомний вкладиш включає ізоляцію Thinsulate™ для додаткового тепла та термоформується для точного прилягання.

Регулярна посадка
Регулярна посадка - 102 мм колодка, що забезпечує поблажливе анатомічне відчуття незалежно від форми стопи

Легкість, повна потужність
Generative Design Grid мінімізує товщину стінок черевика для найбільш ефективного використання матеріалу, зменшуючи вагу та покращуючи передачу енергії

Краща керованість, краща посадка
Двоядерна технологія Dual Core забезпечує цілеспрямовану передачу енергії та обгортання оболонки, що призводить до більш жвавого відскоку, реакції та контролю

Оптимізований похідний режим
Нижня частина черевика спроєктована таким чином, щоб забезпечити 50-градусний діапазон руху в пішохідному режимі для ефективної прогулянки та максимальну потужність для катання на лижах у режимі катання на лижах

Індивідуальний комфорт і точність
Повністю кастомні вкладиші на 100% налаштовуються для покращення комфорту, точності та передачі енергії

Ізольоване тепло та підтримка
Thinsulate™ Stretch ізолює та забезпечує покращену підтримку стопи для кращої керованості на лижах

Всюдихідне зчеплення
Попередньо встановлені підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор і вигнутий носок для більш природної ходи та покращеного зчеплення з поверхнею.

Індекс жорсткості 110
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Generative Design Grid - Новий прогресивний підхід до проектування, заснований на даних, який використовує можливості програмного забезпечення генеративного проектування для створення ідеальної форми черевика. Нова оболонка Generative Design Grid, орієнтована на мінімізацію товщини стінок зовнішнього черевика для зменшення ваги і одночасного збільшення потужності і підтримки, найбільш ефективна комбінація цих параметрів.

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

Hike Mode 2.0 - включає в себе більш широкий отвір в задній частині нижньої частини корпусу черевика і занижену вісь обертання для оптимізованого діапазону руху і підйому в гору (50 ° ROM). Шарнірна нижня вставка корпусу і механізм блокування метал-метал збільшують підтримку, забезпечуючи максимальну передачу потужності на спусках.

Full Custom T3 - Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T3 в наповненні має Flexalon середньої щільності для щільного комфортного прилягання і хорошого контролю.

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 110 Hv Gw '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати