X
Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 110 '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 110 '22

Код товару: 251 664
Артикул: RBK3130
Доставка 1-4 дні
7 499.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 110 — призначений для катання на лижах у стилі «все в одному». Оболонка Generative Design Grid розроблена для зниження ваги та повної передачі потужності на трасі або поза нею. Має «прощаючу» колодку 102 мм та знімну манжету, яка забезпечує природний діапазон руху для піших прогулянок.

Regular Fit має колодку 102 мм для анатомічного відчуття незалежно від форми стопи.

Generative Design Grid зводить до мінімуму товщину стінок зовнішнього черевика для найбільш ефективного використання матеріалу, зниження ваги та покращення передачі енергії.

Технологія Dual Core забезпечує цілеспрямовану передачу енергії та дозволяє оболонці краще прилягати до ноги, що призводить до більш точного керування.

Hike Mode - Занижена частина черевика в районі стопи призначена для забезпечення 50-градусного діапазону руху в режимі ходьба, а в режимі SKI - для ефективної їзди та максимальної потужності.

Індивідуальний комфорт та точність.
Повністю настроюваний внутрішній черевик, що на 100% адаптується для підвищення комфорту, точності та передачі енергії.

GripWalk® (продається окремо) - Підошви GripWalk® мають гумовий протектор та косий носок для більш природного руху під час ходьби та збільшення зчеплення з дорогою.

Індекс жорсткості 110
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Generative Design Grid - Новий прогресивний підхід до проектування, заснований на даних, який використовує можливості програмного забезпечення генеративного проектування для створення ідеальної форми черевика. Нова оболонка Generative Design Grid, орієнтована на мінімізацію товщини стінок зовнішнього черевика для зменшення ваги і одночасного збільшення потужності і підтримки, найбільш ефективна комбінація цих параметрів.

Hike Mode 2.0 - включає в себе більш широкий отвір в задній частині нижньої частини корпусу черевика і занижену вісь обертання для оптимізованого діапазону руху і підйому в гору (50 ° ROM). Шарнірна нижня вставка корпусу і механізм блокування метал-метал збільшують підтримку, забезпечуючи максимальну передачу потужності на спусках.

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

Full Custom T3 - Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T3 в наповненні має Flexalon середньої щільності для щільного комфортного прилягання і хорошого контролю.

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 110 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати