X
Rossignol Alltrack 120 '20
Купити

Rossignol Alltrack 120 '20

Код товару: 251 682
Артикул: RBI3110
Доставка
7 799.15 грн
11 880.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 120 - призначений для катання на лижах в стилі все-в-одному. Оболонка Generative Design Grid розроблена для зниження ваги і повної передачі потужності на трасі або поза нею і всюди між ними. Має колодку 102 мм і знімну манжету, яка забезпечує природний діапазон руху для піших прогулянок. Термоформуючий внутрішній черевик використовує утеплювач Thinsulate ™ для додаткового тепла.

Індекс жорсткості 120
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 MICRO - 100% ALUMINIUM
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Generative Design Grid - Новий прогресивний підхід до проектування, заснований на даних, який використовує можливості програмного забезпечення генеративного проектування для створення ідеальної форми черевика. Нова оболонка Generative Design Grid, орієнтована на мінімізацію товщини стінок зовнішнього черевика для зменшення ваги і одночасного збільшення потужності і підтримки, найбільш ефективна комбінація цих параметрів.

Hike Mode 2.0 - включає в себе більш широкий отвір в задній частині нижньої частини корпусу черевика і занижену вісь обертання для оптимізованого діапазону руху і підйому в гору (50 ° ROM). Шарнірна нижня вставка корпусу і механізм блокування метал-метал збільшують підтримку, забезпечуючи максимальну передачу потужності на спусках.

Pre-shaped Full Custom T2 - черевик попередньо формований в області щиколотки для щільної, точної підгонки. Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T2 відрізняє двома окремими зонами bi-матеріалу, зона з високощільним матеріалами потрібна для кращої передачі енерігії, зона з матеріалом середньої щільності для комфорту і щільного прилягання до ноги.

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Alltrack 120 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати