X
Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 70 W '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 70 W '22

Код товару: 251 912
Артикул: RBK3350
Доставка 1-4 дні
8 249.00 грн
11 152.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Колірні рішення
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 70 W — Жіночі гірськолижні черевики призначені для катання як по підготовлених трасах, так і поза ними.

Режим ходіння/катання забезпечує природний діапазон руху для піших прогулянок, а зовнішня оболонка черевиків Generative Design Grid спроєктована для зменшення ваги та передачі всієї потужності при закантовці. Ширина колодки черевиків — 102 мм, що забезпечує комфорт протягом всього дня катання.

Особливості:
 • Спеціальна посадка: дана посадка спеціально призначена для жінок, має ширину колодки 102 мм для катання на лижах та відпочинку протягом всього дня.
 • Низька вага, повна потужність: Generative Design Grid зводить до мінімум товщину стінок внутрішньої оболонки для найбільш ефективного використання матеріалу, для зниження ваги та покращення передачі енергії.
 • Краща керованість, краща посадка: Dual Core забезпечує цілеспрямовану передачу енергії та оболонку, що призводить до більш швидкого відгуку та повного контролю.
 • Оптимізований режим ходіння/катання: на задній стороні черевиків знаходиться перемикач для забезпечення 50-градусного діапазону руху в режимі ходіння та для ефективної їзди та максимальної потужності при катанні.
 • Жіноча спеціальна підгонка: більш коротка манжета у формі тюльпану усуває тиск навколо гомілки та литкових м’язів для підвищення комфорту та результативності.
 • Індивідуальний комфорт та точність: повністю налаштований внутрішник для підвищення комфорту, точності та результативності.
 • GRIPWALK®-сумісний (продається окремо): підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор та косий носок для більш природного руху при ходінні та збільшення зчеплення з дорогою.

Індекс жорсткості 70
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

 • Hike Mode - перемикач у задній частині черевика дозволяє із легкістю змінити позицію - катання-ходьба. Перемикач вгору: ходьба; перемикач вниз: катання.
Зберегти

 • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Regular Fit - Жіноча колодка 102 мм ідеально підійде для любительок зимового відпочинку на свіжому повітрі, яким важливі комфорт і надійна підтримка під час катання.

 • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

 • Sensor Grid - Виготовлений за унікальною технологією, зовнішній черевик Rossignol краще охоплює ногу, менше важить, має збільшену торсійну жорсткість для оптимізації потужності, точності і комфорту. Асиметричний бічний і медіальний захват дозволяє використовувати менше матеріалу, забезпечуючи більш природний обхват черевиком передньої частини стопи, на 10% зменшуючи вагу і зміщуючи фокус жорсткості для ефективної передачі енергії.


Зберегти

 • Walk To Ride - це конкретний знак, сертифікат TÜV (сертифікація, інспекційний орган) що гарантує сумісність між кріпленнями конкретних лиж та конкретною частиною черевика в зоні п'яти. Ці частини роблять ходьбу легкою, підвищуючи безпеку і продуктивність, завдяки етикетці TÜV.
Зберегти

 • Women Cuff - Особлива жіноча конструкція відрізняється значно нижчою манжетою із задньою стінкою в формі тюльпана з дугоподібним профілем, відповідним природній формі жіночої ікри.


Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 70 W '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати