X
Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 70 W '21
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 70 W '21

Код товару: 252 020
Артикул: RBI3350
Доставка
7 149.00 грн
10 988.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 70 W - призначений для катання на лижах в стилі все-в-одному. Оболонка Generative Design Grid розроблена для зниження ваги і повної передачі потужності на трасі або поза нею і всюди між ними. Має колодку 102 мм і знімну манжету, яка забезпечує природний діапазон руху для піших прогулянок.

Індекс жорсткості 70
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Regular Fit - Жіноча колодка 102 мм ідеально підійде для любительок зимового відпочинку на свіжому повітрі, яким важливі комфорт і надійна підтримка під час катання.

Custom T4 - Частина черевика виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги. Версія T4 в наповненні має м'який Polyethelene для щільного комфортного прилягання.

Generative Design Grid - Новий прогресивний підхід до проектування, заснований на даних, який використовує можливості програмного забезпечення генеративного проектування для створення ідеальної форми черевика. Нова оболонка Generative Design Grid, орієнтована на мінімізацію товщини стінок зовнішнього черевика для зменшення ваги і одночасного збільшення потужності і підтримки, найбільш ефективна комбінація цих параметрів.

Hike Mode 2.0 - включає в себе більш широкий отвір в задній частині нижньої частини корпусу черевика і занижену вісь обертання для оптимізованого діапазону руху і підйому в гору (50 ° ROM). Шарнірна нижня вставка корпусу і механізм блокування метал-метал збільшують підтримку, забезпечуючи максимальну передачу потужності на спусках.

Dedicated Women Cuff - внутрішній черевик у формі тюльпана для легкого одягання, повторює форму жіночої ноги. Верхні кліпси встановлюються нижче для легкого закриття та кращого контролю ноги.


Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 70 W '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати