X
Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 80 W '21
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 80 W '21

Код товару: 750 204
Артикул: RBI3330
Доставка
9 999.05 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 80 W - призначений для катання на лижах в стилі все-в-одному. Оболонка Generative Design Grid розроблена для зниження ваги та повної передачі потужності на трасі або поза нею і всюди між ними. Має колодку 102 мм і знімну манжету, яка забезпечує природний діапазон руху для піших прогулянок.

Особливості:
 • Regular Fit має колодку 102 мм для анатомічного відчуття, незалежно від форми стопи.
 • Generative Design Grid зводить до мінімуму товщину стінок зовнішнього черевика для найбільш ефективного використання матеріалу, зниження ваги і поліпшення передачі енергії.
 • Технологія Dual Core забезпечує цілеспрямовану передачу енергії і дозволяє оболонці краще прилягати до ноги, що призводить до більш швидкому відгуку і управління.
 • Важіль Hike Mode пропонує універсальність, звільняючи манжету для збільшення діапазону руху при ходьбі.
 • Внутрішній чобіток на 100% адаптується для підвищення комфорту, точності і передачі енергії.
 • Підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор і косий носок для більш природного руху при ходьбі і збільшення зчеплення з дорогою

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 20 - 21

 • Women Cuff - Особлива жіноча конструкція відрізняється значно нижчою манжетою із задньою стінкою в формі тюльпана з дугоподібним профілем, відповідним природній формі жіночої ікри.


Зберегти

 • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

 • Hike Mode - перемикач у задній частині черевика дозволяє із легкістю змінити позицію - катання-ходьба. Перемикач вгору: ходьба; перемикач вниз: катання.
Зберегти

 • Optisensor 3D Liner - внутрішній черевик забезпечує новий рівень обхвату стопи, комфорту і підтримки. Стратегічно розміщені матеріали в трьох ключових зонах комфорту максимізують взаємодію між стопою, внутрішнім черевиком і зовнішнім черевиком. Більш м'які зони збільшують комфорт і обхват ступні. Більш жорстка п'ята забезпечує її прекрасну фіксацію, збільшуючи підтримку і контроль для досягнення найкращих результатів. Новий теплоізоляційний матеріал Thinsulate ™ зберігає тепло і створює комфорт протягом всього дня. Вражаюча посадка без додаткової підгонки.
Зберегти

 • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

 • Sensor Grid - Виготовлений за унікальною технологією, зовнішній черевик Rossignol краще охоплює ногу, менше важить, має збільшену торсійну жорсткість для оптимізації потужності, точності і комфорту. Асиметричний бічний і медіальний захват дозволяє використовувати менше матеріалу, забезпечуючи більш природний обхват черевиком передньої частини стопи, на 10% зменшуючи вагу і зміщуючи фокус жорсткості для ефективної передачі енергії.


Зберегти

 • Sensor Grid 102 mm - Модель Alltrack відрізняється більш просторою 102 мм внутрішньою колодкою із зовнішнім черевиком, виготовленим із застосуванням технології Sensor Grid для поліпшеного анатомічного обхвату ноги, що забезпечує чемпіонську потужність, точність і комфортну посадку без додаткової підгонки.


 • Thinsulate® Insulation - Thinsulate ™ - полегшений синтетичний теплоізоляційний матеріал, що забезпечує підвищений рівень тепла в сирих і холодних умовах для комфорту протягом всього дня.

Зберегти

 • Women Liner - Висота манжети в жіночому черевику значно нижче. Тюльпаноподібна форма задньої сторони манжети забезпечує максимально комфортне охоплення жіночої ноги в зоні литок. Thinsulate(TM) або вовняний внутрішній черевик поєднаний з передньою зоною забезпечує тепло та комфорт протягом всього дня.Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack 80 W '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати