X
Rossignol Alltrack 90 W '19
Купити

Rossignol Alltrack 90 W '19

Код товару: 249 390
Артикул: RBG3310
Доставка
8 999.30 грн
13 089.96 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 90 W 2019 - нова модель жіночих гірськолижних черевик, революційне поєднання потужності, точності і похідних можливостей. Маючи можливість застосовувати підошви з рокером WTR, ці черевики можна використовувати для більш легкого і зручного пішого туризму і ходьби.

Технологія Sensor Grid і внутрішній черевик з технологією OptiSensor 3D Thinsulate ™ дозволяють забезпечити точну підгонку черевика для найкращого комфорту, тепла і підтримки ноги.

Індекс жорсткості 90
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Thinsulate® Insulation - відмінна теплоізоляція завдяки використання Thinsulate®, технологічного волокна розробленого компанією 3M. Дослідження проведені в лабораторії показали, що  Thinsulate® забезпечує найкращі теплоізоляційні властивості в наш час на ринку. Дуже тонкі волокна - забезпечують відмінний комфорт та зберігають тепло.

Dedicated Women Cuff - внутрішній черевик у формі тюльпана для легкого одягання, повторює форму жіночої ноги. Верхні кліпси встановлюються нижче для легкого закриття та кращого контролю ноги.


  • Women Liner - Висота манжети в жіночому черевику значно нижче. Тюльпаноподібна форма задньої сторони манжети забезпечує максимально комфортне охоплення жіночої ноги в зоні литок. Thinsulate(TM) або вовняний внутрішній черевик поєднаний з передньою зоною забезпечує тепло та комфорт протягом всього дня.  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


  • Hike Mode - перемикач у задній частині черевика дозволяє із легкістю змінити позицію - катання-ходьба. Перемикач вгору: ходьба; перемикач вниз: катання.
Зберегти

  • Optisensor Fit Women Liner - спеціальна форма задньої частини внутрішнього черевика має ряд особливостей, які впливають на комфорт і практичність: нові матеріали, які застосовані в оболонці та підкладці дають покращене облягання, черевики відмінно сідають по нозі; додаткові зони на підйомі для кращої продуктивності та енергопередачі.

  • 102 mm Sensor Grid -  технологія Sensor базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. В оболонку вбудована сітка із внутрішньої та зовнішньої сторони. Вона посилює оболонку черевика, збільшує кручення та жорсткість. Забезпечує комфортне катання завдяки обхвату по діагоналі для більш точного керування. Нові внутрішні черевики, які побудовані на одній конструкції, розроблені щоб відповідати анатомічним особливостям ніг, діляться на два типи: 100 мм для моделей Pro Alltrack; 102 мм для Alltrack моделей. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 102 мм.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Alltrack 90 W '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати