X
Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack Pro 100 '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack Pro 100 '22

Код товару: 248 910
Артикул: RBK3080
Доставка 1-4 дні
8 249.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack Pro 100 - Alltrack Pro 100 - універсальні гірськолижні черевики для катання як на трасах, так і поза трасами.

Перемикач ходьба/катання пропонує природний діапазон руху для піших прогулянок та 100-мм ширина колодки надає комфорту та контролю. Технологія зовнішнього черевика Generative Design Grid розроблена для зниження ваги та повної передачі енергії за будь-яких снігових умов та місцевості. Повністю термоформований внутрішній черевик для точної посадки та комфорту.

Особливості:
  • Середня ширина колодки: середня ширина колодки 100 мм для точної, зручної посадки, яка врівноважує комфорт та контроль.
  • Легка вага, передача енергії: Generative Design Grid зводить до мінімуму товщину стінок зовнішнього черевика для найбільш ефективного використання матеріалу, зниження ваги та покращення передачі енергії.
  • Найкраща керованість, найкраща посадка: технологія Dual Core забезпечує цілеспрямовану передачу енергії на черевик, що призводить до швидijго відгуку та контролю.
  • Перемикач ходьба/катання: перемикач дає можливість 50-градусного діапазону руху в режимі ходьби та ефективної їзди та максимальної передачі енергії в режимі катання.
  • Індивідуальний комфорт та точність: повністю термоформований внутрішній черевик для підвищення комфорту, точності та передачі енергії.
  • Ізольоване тепло та підтримка: Thinsulate™ Stretch ізолює, забезпечуючи покращену опору для ніг для кращої керованості.
  • GripWalk® - (продається окремо): підошви GripWalk® мають гумовий протектор та косий носок для більш природного руху під час ходьби.

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Generative Design Grid - Новий прогресивний підхід до проектування, заснований на даних, який використовує можливості програмного забезпечення генеративного проектування для створення ідеальної форми черевика. Нова оболонка Generative Design Grid, орієнтована на мінімізацію товщини стінок зовнішнього черевика для зменшення ваги і одночасного збільшення потужності і підтримки, найбільш ефективна комбінація цих параметрів.

Hike Mode 2.0 - включає в себе більш широкий отвір в задній частині нижньої частини корпусу черевика і занижену вісь обертання для оптимізованого діапазону руху і підйому в гору (50 ° ROM). Шарнірна нижня вставка корпусу і механізм блокування метал-метал збільшують підтримку, забезпечуючи максимальну передачу потужності на спусках.

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

Full Custom T3 - Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T3 в наповненні має Flexalon середньої щільності для щільного комфортного прилягання і хорошого контролю.

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack Pro 100 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати