X
Rossignol Alltrack Pro 110 '18
Купити

Rossignol Alltrack Pro 110 '18

Код товару: 237 653
Артикул: RBG3050
Доставка 1-4 дні
5 699.04 грн
10 332.61 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack Pro 110 революційно поєднують в собі точність трасового черевика й універсальність фрірайдового, для досвідчених лижників. Нова технологія підошви Wtr "Walk to Ride" дозволяє легше і комфортніше ходити в горах, технологія Posi Block дозволяє переводити черевик в положення катання/ходіння за допомогою ручного перемикача. Полегшена стільникова структура Sensor Grid і технічний внутрішній черевик OptiSensor 3D з матеріалами різної жорсткості забезпечують поліпшене охоплення стопи, комфорт і точну підтримку ступні. Як утеплювач використовується Thinsulate, який, згідно з дослідженнями, забезпечує кращу термоізоляцію з усіх Що існують матеріалів на даний момент.Індекс жорсткості 110
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 50 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 17-18
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

  • Hike Mode - перемикач у задній частині черевика дозволяє із легкістю змінити позицію - катання-ходьба. Перемикач вгору: ходьба; перемикач вниз: катання.
Зберегти

  • Last 100 mm - «medium» 100 мм Last пропонує точну, зручну посадку, зберігаючи контурну передню частину стопи, сильну чашку для п'ят і асиметричність ніг для чудового балансу продуктивності, комфорту і контролю.

  • Optisensor 3D Liner - внутрішній черевик забезпечує новий рівень обхвату стопи, комфорту і підтримки. Стратегічно розміщені матеріали в трьох ключових зонах комфорту максимізують взаємодію між стопою, внутрішнім черевиком і зовнішнім черевиком. Більш м'які зони збільшують комфорт і обхват ступні. Більш жорстка п'ята забезпечує її прекрасну фіксацію, збільшуючи підтримку і контроль для досягнення найкращих результатів. Новий теплоізоляційний матеріал Thinsulate ™ зберігає тепло і створює комфорт протягом всього дня. Вражаюча посадка без додаткової підгонки.
Зберегти

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Sensor Grid - Виготовлений за унікальною технологією, зовнішній черевик Rossignol краще охоплює ногу, менше важить, має збільшену торсійну жорсткість для оптимізації потужності, точності і комфорту. Асиметричний бічний і медіальний захват дозволяє використовувати менше матеріалу, забезпечуючи більш природний обхват черевиком передньої частини стопи, на 10% зменшуючи вагу і зміщуючи фокус жорсткості для ефективної передачі енергії.


Зберегти

  • Thinsulate Platinum - Це дуже тонке волокно яке використовується в основному в одязі, завдяки своїй еластичності, підтримує свободу пересування. Ідеально працює з іншими матеріалами, щоб забезпечити ідеальну підтримку стопи.
Зберегти

  • Walk To Ride - це конкретний знак, сертифікат TÜV (сертифікація, інспекційний орган) що гарантує сумісність між кріпленнями конкретних лиж та конкретною частиною черевика в зоні п'яти. Ці частини роблять ходьбу легкою, підвищуючи безпеку і продуктивність, завдяки етикетці TÜV.
Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Alltrack Pro 110 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати