X
Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack Pro 120 '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack Pro 120 '22

Код товару: 242 742
Артикул: RBK3070
Доставка 1-4 дні
13 999.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack Pro 120 — Знімна манжета пропонує природний діапазон руху для піших прогулянок, а колодка 100 мм — баланс комфорту та контролю. Оболонка Generative Design Grid розроблена для зниження ваги та повної передачі потужності в будь-яких умовах. Повністю термоформований внутрішник вже попередньо сформований для більш точного прилягання до ноги.

Особливості:
  • Medium Fit. Medium Fit має колодку 100 мм для більш точного прилягання, балансу контролю та комфорту.
  • Низька вага, повна потужність. Generative Design Grid зводить до мінімуму товщину стінок зовнішнього черевика для найбільш ефективного використання матеріалу, зниження ваги та покращення передачі енергії.
  • Краща керованість, краща посадка. Технологія Dual Core забезпечує цілеспрямовану передачу енергії та дозволяє оболонці краще прилягати до ноги, що призводить до більш точного керування.
  • Оптимізований режим ходьби Hike Mode. Занижена частина черевика в районі стопи призначена для забезпечення 50-градусного діапазону руху в режимі ходьби, а в лижному режимі — для ефективного катання та максимальної потужності.
  • Індивідуальний комфорт та точність. Повністю налаштований внутрішник на 100% адаптується для підвищення комфорту, точності та передачі енергії. Пре-форма дозволяє краще утримувати гомілкостоп, що надасть вам більше впевненості на схилі.
  • Ізольоване тепло та підтримка. Thinsulate™ Stretch ізолює тепло та забезпечує покращену підтримку для ноги.
  • Підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор та косий носок для більш природного руху при ходьбі та збільшення зчеплення з дорогою.

Індекс жорсткості 120
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Generative Design Grid - Новий прогресивний підхід до проектування, заснований на даних, який використовує можливості програмного забезпечення генеративного проектування для створення ідеальної форми черевика. Нова оболонка Generative Design Grid, орієнтована на мінімізацію товщини стінок зовнішнього черевика для зменшення ваги і одночасного збільшення потужності і підтримки, найбільш ефективна комбінація цих параметрів.

Hike Mode 2.0 - включає в себе більш широкий отвір в задній частині нижньої частини корпусу черевика і занижену вісь обертання для оптимізованого діапазону руху і підйому в гору (50 ° ROM). Шарнірна нижня вставка корпусу і механізм блокування метал-метал збільшують підтримку, забезпечуючи максимальну передачу потужності на спусках.

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

Full Custom T3 - Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T3 в наповненні має Flexalon середньої щільності для щільного комфортного прилягання і хорошого контролю.

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Alltrack Pro 120 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати