X
Rossignol Comp J4 '20
Купити

Rossignol Comp J4 '20

Код товару: 252 064
Артикул: RBI5070
Доставка 1-4 дні
2 599.10 грн
3 960.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

 Rossignol Comp J4 зручний, легкий у використанні черевик для дітей. Технологія Sensor Fit для більшого комфорту, хороших робочих характеристик і тепла.

 4 кліпси з регульованою манжетою забезпечують поліпшену підтримку ноги і зручність використання. Створений, щоб допомогти дітям навчитися кататися і радісно провести час на схилі.

Індекс жорсткості 50
Ширина колодки, мм -
Кліпси 4 macro Polycarbonate/Metal
Силовий ремінець -
Кантінг -
Рік 19 - 20

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

  • Sensor Inside - Розроблена для гоночних черевик рівня Кубка світу, запатентована технологія Sensor Inside відрізняється більш вузькою платформою черевика, яка дає можливість трьом ключовим зонам рецепторів стопи перебувати в безпосередньому контакті з підошвою черевика для надзвичайної потужності, контролю та чутливості.

Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

  • Sensor Inside - технологія SENSOR базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціально відфрезеровані устілка із жорсткого пластика поміщається в частину підошови зовнішнього черевика Sensor Inside і дозволяють лижникові максимально швидко впливати на дві бічні ключові зони черевика при перекантуванні.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Comp J4 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати