X
Rossignol Experience 76 Ci W + Кр. Xpress W 10 '20
Купити

Rossignol Experience 76 Ci W + Кр. Xpress W 10 '20

Код товару: 251 286
Артикул: RAIFG03/RRI03FG
Доставка 1-4 дні
9 749.17 грн
15 048.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Experience 76 Ci W - це ідеальні жіночі лижі для того, щоб насолодитися всією багатогранністю гірськолижних курортів - вони однаково добре підходять для ефектного карвінгу на підготовлених трасах і веселощів за їх межами. Талія 76мм і збалансований рокер дозволяють без праці і на будь-якому рельєфі і стані снігу задавати поворот, а слаломна геометрія зберігає стабільність лижі.

Радіус, м 14,5 m
Геометрія, мм 123 - 76 - 109
Ростовки,які випускаються,см 138 / 146 / 154 / 162
Кріплення Xpress W 10
Рік 19 - 20

  • Cap - Кеп Rossignol підсилює лижі, протистоїть розщепленню, що збільшує термін служби.

Air Tip VAS - абсолютно нова суміш із знакових інновацій Rossignol, яка зменшує вагу і поглинає носові удари, забезпечуючи чистий контакт зі снігом і контроль над лижею. Вбудований демпфер Visco гасить удари і стабілізує лижі.

All Terrain Rocker - новий профіль, адаптований до будь-якої місцевості і снігу, забезпечує більш збалансоване поєднання точності жорсткого снігу і грайливості м'якого снігу. Довші, більш прогресивні профілі носа лижі та раннього підйому хвоста регулюються для кожної моделі, забезпечуючи більш цілеспрямовану роботу на будь-якій місцевості.

  • Lct Technology - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

Progressive Sidecut - новий профіль є абсолютно новою формою для сучасних гірських лиж. Він забезпечує надійне зчеплення з трасою, одночасно створюючи грайливість і плавність, дозволяючи дрейфувати, ковзати і прорізати будь сніг. Закруглений ніс і хвіст лижі забезпечують миттєве зчеплення при повороті, але все ж таки дають можливість і пограти.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Experience 76 Ci W + Кр. Xpress W 10 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати