X
Гірські лижі Rossignol Experience 82 Basalt + Кр. Nx 12 '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience 82 Basalt + Кр. Nx 12 '24

Код товару: 994 559
Артикул: RAMFS03
Доставка
21 749.00 грн
28 987.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience 82 Basalt — Відчуйте повний карвінг на всьому курорті. Лижі мають легку конструкцію та передбачуваний контроль над кантами завдяки повній конструкції боковини для катання по всьому курорту. Сердечник з деревини павловнії зменшує загальну вагу, а шари базальту поглинають вібрацію для плавного катання. Конструкція наконечника Drive Tip, що додає впевненості, працює в поєднанні з боковим вигином та цілісною конструкцією боковини для плавного входження в поворот та потужного канта впродовж усього повороту. Талія 82 мм балансує між швидким відчуттям від канта до канта та шириною, щоб впоратися з різними умовами.

Швидке зчеплення, плавне карвінгове проходження
All Trail Sidecut забезпечує чуйне відчуття, швидке зачеплення канта та потужне, стабільне карвінгове ковзання.

Впевнене керування без вібрацій
Технологія Drive Tip Solution поєднує спрямовані волокна в наконечнику з м'яким демпфуючим матеріалом у передній частині для поглинання вібрації, що підвищує впевненість у керуванні.

Полегшена стабільність
Базальтові волокна підвищують потужність і стабільність, поглинаючи вібрації

Легка маневреність
Сердечник з деревини павловнії зменшує вагу лиж, забезпечуючи баланс ваги, потужності та маневреності

Максимальний контроль канта
Прямокутна конструкція боковини забезпечує перевірене гонками зчеплення, точність та потужність

Радіус, м 13 m (160) / 14 m (168) 16 m (176) / 17 m (184)
Геометрія, мм 127-82-115
Ростовки,які випускаються,см 144 / 152 / 160 / 168 / 176 / 184
Кріплення NX 12 Konect GW B90 Black/Yellow
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Drive Tip Solution - Всі відчуття на снігу починаються з носіння лижі. Rossignol пропонує вам нове поєднання інновацій: AIR TIP VAS пом'якшує та поглинає будь-які удари, з якими можуть зіткнутися ваші лижі. Інтегрована підвіска Visco поглинає удари, заспокоює та стабілізує лижі, щоб підтримувати їхню енергію та покращувати передачу потужності.

Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Paulownia Wood Core - Ця високопродуктивна сендвіч-конструкція має легку дерев’яну серцевину Paulownia, що зменшує вагу на 30% для покращення маневреності та контролю

Basalt - Міцніший і легший, ніж скловолокно і з більшою еластичністю ніж карбон, базальтові волокна підвищують потужність і стабільність при цьому поглинаючи вібрації.

All Terrain Rocker - новий профіль, адаптований до будь-якої місцевості і снігу, забезпечує більш збалансоване поєднання точності жорсткого снігу і грайливості м'якого снігу. Довші, більш прогресивні профілі носа лижі та раннього підйому хвоста регулюються для кожної моделі, забезпечуючи більш цілеспрямовану роботу на будь-якій місцевості.

Premium Hardtop - пропонує безкомпромісну міцність верхнього листа та насиченість графіки для захисту та продовження терміну служби ваших лиж.

Progressive Sidecut - новий профіль є абсолютно новою формою для сучасних гірських лиж. Він забезпечує надійне зчеплення з трасою, одночасно створюючи грайливість і плавність, дозволяючи дрейфувати, ковзати і прорізати будь сніг. Закруглений ніс і хвіст лижі забезпечують миттєве зчеплення при повороті, але все ж таки дають можливість і пограти.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience 82 Basalt + Кр. Nx 12 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати