X
Гірські лижі Rossignol Experience 82 Bslt + Кр. Nx 12 '22
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience 82 Bslt + Кр. Nx 12 '22

Код товару: 749 966
Артикул: RAKFS03/RRKFS04
14 949.00 грн
22 550.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience 82 Basalt — мають легку конструкцію та надійні канти з міцною бічною конструкцією. Серцевина з дерева павловнія знижує загальну вагу, а базальтові шари поглинають вібрацію, забезпечуючи плавність катання. Надійний контроль, що забезпечується конструкцією Drive Tip, у поєднанні з особливим бічним вирізом та посиленою конструкцією бічних стінок, забезпечує плавний початок повороту та потужне ведення дуги протягом усього повороту. Талія 82 мм надає відчуття впевненості при катанні в будь-яких умовах. Геометрія лиж All Trail Sidecut забезпечує високу чуйність лиж з можливістю швидкого перекантування. Нове рішення Drive Tip змішує спрямовані волокна з м'яким матеріалом, що проходить через всю носову частину лиж, для поглинання вібрації та підвищення впевненості управління.

Відчуйте легкість та стабільність: базальтові волокна підвищують потужність та стабільність, усуваючи цим непотрібні вібрації.
Легкість і спритність: дерев'яний сердечник з павловії знижує загальну вагу лиж, забезпечуючи оптимальний баланс ваги, потужності та маневреності.
Максимальний контроль заповнення. Прямокутна конструкція бічної стінки Sidewall забезпечує перевірену атлетами лижниками, точність та потужність.

Радіус, м 13 m (160) / 14 m (168) 16 m (176) / 18 m (184)
Геометрія, мм 127-82-115 (176cm)
Ростовки,які випускаються,см 144 / 152 / 160 / 168 / 176 / 184
Кріплення Nx 12 GW B90
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

Basalt - Міцніший і легший, ніж скловолокно і з більшою еластичністю ніж карбон, базальтові волокна підвищують потужність і стабільність при цьому поглинаючи вібрації.

Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Drive Tip Solution - Всі відчуття на снігу починаються з носіння лижі. Rossignol пропонує вам нове поєднання інновацій: AIR TIP VAS пом'якшує та поглинає будь-які удари, з якими можуть зіткнутися ваші лижі. Інтегрована підвіска Visco поглинає удари, заспокоює та стабілізує лижі, щоб підтримувати їхню енергію та покращувати передачу потужності.

Paulownia Wood Core - Ця високопродуктивна сендвіч-конструкція має легку дерев’яну серцевину Paulownia, що зменшує вагу на 30% для покращення маневреності та контролю

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience 82 Bslt + Кр. Nx 12 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати