X
Гірські лижі Rossignol Experience 82 TI Open + Кр. Spx 12 '22
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience 82 TI Open + Кр. Spx 12 '22

Код товару: 990 471
Артикул: RAKFR03/RRKFR05
Доставка 1-4 дні
18 749.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience 82 TI Open — Лижі Experience 82 Ti енергійно реагують на кожен ваш запит, створюючи відчуття високотехнологічних та дійсно гідних лиж. Шари титану, дерев'яна серцевина та талія 82 мм створюють універсальну та стабільну платформу для катання у різних снігових умовах. Надійний контроль, який забезпечується новою конструкцією Drive Tip, поєднується зі спеціальним бічним вирізом та посиленою бічною стінкою Sidewall, забезпечують плавний початок повороту та потужний контроль ведення лиж протягом всього повороту.
 
Особливості:
  • Надійний контроль, що забезпечується конструкцією Drive Tip, в поєднанні з особливим бічним вирізом та посиленою конструкцією бічних стінок, забезпечує плавний початок повороту та потужне ведення протягом всього повороту.
  • Талія у 86 мм надає відчуття впевненості при катанні в будь-яких умовах.
  • Шари титаналу поглинають вібрації та передають всю потужність лижам.
  • Збалансована вага та жорсткість, екологічність. Сердечник з деревини тополі, сертифікований PEFC™, врівноважує вагу, гнучкість та стабільність лиж, забезпечуючи універсальне поєднання потужності та грайливості з використанням матеріалів, які допомагають знизити негативну дію на навколишнє середовище протягом всього життєвого циклу продукту.
  • Максимальний контроль закантовки. Прямокутна конструкція бічної стінки Sidewall забезпечує перевірену атлетами-лижниками точність та потужність.

Радіус, м 13 m (160) / 14 m (168) 16 m (176) / 17 m (184)
Геометрія, мм 127-82-115
Ростовки,які випускаються,см 160 / 168 / 176 / 184
Кріплення Spx 12 Open Gw B90 Black
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Rectangular Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Drive Tip Solution - Всі відчуття на снігу починаються з носіння лижі. Rossignol пропонує вам нове поєднання інновацій: AIR TIP VAS пом'якшує та поглинає будь-які удари, з якими можуть зіткнутися ваші лижі. Інтегрована підвіска Visco поглинає удари, заспокоює та стабілізує лижі, щоб підтримувати їхню енергію та покращувати передачу потужності.

Paulownia Wood Core - Ця високопродуктивна сендвіч-конструкція має легку дерев’яну серцевину Paulownia, що зменшує вагу на 30% для покращення маневреності та контролю

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience 82 TI Open + Кр. Spx 12 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати