X
Rossignol Experience 84 Ai + Кр. NX 12 Dual B90 '20
Купити

Rossignol Experience 84 Ai + Кр. NX 12 Dual B90 '20

Код товару: 248 421
Артикул: RRH04FI/RAHFI02
Доставка 1-4 дні
14 299.21 грн
36 670.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Відчуйте новий, ще один кращий день з Rossignol Experience 84 Ai. Відмінні універсальні лижі, зберігаючи карвінгові властивості і можливості катання по розбитому схилу.

LCT технологія в поєднанні з перфорованою конструкцією Air Tip VAS, забезпечують хорошу хватку кантів і контроль дуги, фрірайдова геометрія лижі забезпечує краще спливання, без втрати маневреності на жорсткому схилі.

Радіус, м 15 m (176)
Геометрія, мм 126 - 84 - 116
Ростовки,які випускаються,см 152 / 160 / 168 / 176 / 184
Кріплення NX 12 Dual B90 Black White
Рік 20 - 21

  • Air Tip - основна ідея зробити так, щоб лижі вимагали менших зусиль від лижника, і це завдання розробники Rossignol вирішили за допомогою сотової конструкції носка - технології Air Tip та сердечника з міцної та легкої екзотичної деревини - «Адамового дерева» або ПавлоніЇ. Запатентована технологія Rossignol Air Tip - це сотова конструкція носка, що зберігає максимальну торсійну жорсткість. Вага лижі перерозподілена так, що центр ваги лижі максимально наближений до середини лижі, і лижник витрачає менше зусиль на управління лижами.


  • Auto Turn - будь-який тип снігу, універсальність, пробачення помилок, легкість в управлінні, контроль швидкості. Лижі тільки на 70% мають традиційний прогин під стопою, решта 30% - злегка підняті носок і п'ята, так званий низький рокер. Не жорсткі носок і п'ятка забезпечують легке управління і контроль швидкості без зайвих зусиль - на будь-якій місцевості, на будь-якому снігу.  • Carbon - це волокно формули 1, включені, щоб гарантувати чудову можливість катання на лижах. Легка вага вуглецевого волокна і механічні властивості неперевершені, забезпечують потужність, зчеплення та прискорення.   • Light Wood Core - завдяки новому полегшеному сердечнику з дерева Paulownia лижі на 15% легші від своїх попередників, але при цьому залишаються такими ж міцними. У поєднанні з діагональними волокнами лижі стали ще більш стабільними, при цьому спростивши підйоми в гори. Вони стали продуктивними, стабільними, маневреними, а це тільки додасть задоволення від катання.


  • Maxicap Sandwich - Дуже міцна конструкція з посиленим верхнім шаром для додаткової міцності. Бічні стінки розташовані під кутом в 30 °, щоб зменшити інерцію і загальну масу при одночасному підвищенні зчеплення.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Experience 84 Ai + Кр. NX 12 Dual B90 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати