X
Гірські лижі Rossignol Experience 84 Ai + Кр. NX 12 Konect '21
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience 84 Ai + Кр. NX 12 Konect '21

Код товару: 749 590
Артикул: RAJFI05/RRJ06FI
Доставка 1-4 дні
15 749.32 грн
23 560.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Experience 84 Ai Konect - Обіграйте будь-який рельєф і нехай кожен день стане для вас черговим найкращим днем ​​у вашому житті. Experience 84 AI - це універсальні лижі, які однаково добре почувають себе як на жорсткому вельветі, так і за межами підготовлених трас. Слаломна конструкція і носок Air Tip VAS знижують вібрацію лижі та дозволяють їй міцніше вгризатися в сніг і контролювати рух, а фрірайдовий профіль надає їй додаткової маневреності і спрощує завдання повороту.

Універсальність
Універсальна конструкція рокера All-Terrain Rocker забезпечує лижі точність і контроль на жорстких трасах, але при цьому робить лижу досить маневреної для катання по свіжому снігу.

Впевненість, стабільність і повний контроль
Запатентована Rossignol технологія LCT (Line Control Technology) позбавляє лижу від зворотного вигину і робить її поведінку більш стабільною незалежно від умов.

Полегшена конструкція і віброгасіння
Технологічна конструкція носка лижі AIr TIp VAS зменшує момент інерції та гасить вібрації для кращого контакту лижі з поверхнею снігу і контролю на ному.

Маневреність і впевнене зчеплення з поверхнею
Прогресивний бічний виріз надає лижі ідеальну форму для веселого і стабільного катання по будь-якому рельєфу і незалежно від стану снігу.

Плавність і продуктивність
Сердечник HD Core AI зі вставками ABS забезпечує хороший баланс віброгасіння і маневреності на змішаному снігу і рельєфу місцевості.

Радіус, м 16,5 m (184) / 15 m (176) 13 m (168) / 11,5 m (160) / 10,5 m (152)
Геометрія, мм 126-84-116
Ростовки,які випускаються,см 152 / 160 / 168 / 176 / 184
Кріплення NX 12 KONECT GW B90
Рік 20 - 21

  • Air Tip - основна ідея зробити так, щоб лижі вимагали менших зусиль від лижника, і це завдання розробники Rossignol вирішили за допомогою сотової конструкції носка - технології Air Tip та сердечника з міцної та легкої екзотичної деревини - «Адамового дерева» або ПавлоніЇ. Запатентована технологія Rossignol Air Tip - це сотова конструкція носка, що зберігає максимальну торсійну жорсткість. Вага лижі перерозподілена так, що центр ваги лижі максимально наближений до середини лижі, і лижник витрачає менше зусиль на управління лижами.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, побудована із дерев'яним сердечником, бічними стінками під кутом 30 градусів, скловолокном і високотехнологічним ламінатом. Minicap зміцнює верхню частину лижі від розщеплення. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

  • TPX - нова пластина (для верхніх моделей лиж), посилена металом - найкраща жорсткість на кручення для більшої продуктивності і точності. Сумісна з усіма кріпленнями TPI2. Поздовжня силова конструкція (балка) комбінується з Twin VAS (матеріал Visco) для гасіння вібрації на кінцях платформи. Легке регулювання кріплень на платформі (центрування, розмір черевика) - кріплення ковзають по платформі TPX без додаткового інструменту.


  • Carbon - це волокно формули 1, включені, щоб гарантувати чудову можливість катання на лижах. Легка вага вуглецевого волокна і механічні властивості неперевершені, забезпечують потужність, зчеплення та прискорення.   • Light Wood Core - завдяки новому полегшеному сердечнику з дерева Paulownia лижі на 15% легші від своїх попередників, але при цьому залишаються такими ж міцними. У поєднанні з діагональними волокнами лижі стали ще більш стабільними, при цьому спростивши підйоми в гори. Вони стали продуктивними, стабільними, маневреними, а це тільки додасть задоволення від катання.


  • Auto Turn - будь-який тип снігу, універсальність, пробачення помилок, легкість в управлінні, контроль швидкості. Лижі тільки на 70% мають традиційний прогин під стопою, решта 30% - злегка підняті носок і п'ята, так званий низький рокер. Не жорсткі носок і п'ятка забезпечують легке управління і контроль швидкості без зайвих зусиль - на будь-якій місцевості, на будь-якому снігу.Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience 84 Ai + Кр. NX 12 Konect '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати